reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dziękuję dziewczynki za wiarę , u mnie z nią trudno . Ciągłe porażki od 5 lat nie pozwalają mi nawet myśleć o pozytywnym wyniku i spełnieniu marzeń. Bardziej skupiam się teraz na działaniach , przynajmniej do czasu na betę.
Po inseminacji przy badaniu tak byłam zestresowana zawsze , że nie mogli mi pobrać krwi. :-) taki już charakter :-)
 
reklama
Madziulka będzie dobrze ;-) to ty chyba pisałas, że wiara czyni cuda, także cyc do przodu i nie poddajemy się :-)
Ja wczoraj późno do domku wróciłam, gdzieś koło 22, ale rozmieszałam roztwór, przyszedł Emek i mi mówi, że mi może pomóc, a ja bardzo chętna, no i pierwszy zastrzyk już za mną :-) ....nic nie bolało, zrobił go szybciutko, siniaka też nie ma, także Emek będzie mnie kłuł też dziś! tylko mam pytanie.... możemy zrobić zastrzyk pół godziny wcześniej? o 22? a nie 22.30?
 
Ja już po wizycie:) zostało jeszcze 2 cm i jakieś resztki, więc skoro się zmniejszyło to to torbiel czynnościowa jupi:) Dr zabardzo nie wiedział co mi dać, żeby nie zaszkodzić przyszłemu protokołowi i powiedziałam, żeby mi dał orgametril.
Nuna
ty zawsze szłaś krótkim i jak miałaś torbiele to przed dostawałaś może właśnie orgametril czy coś innego?
Napewno by mi tabletki anty pomogły ale skoro mam iść krótkim to niechce jajnika wyciszać. Dr kazał mi te leki jeszcze skonsultować z Dr Mr więc mam prośbę, czy Któraś mogłaby mi wysłać nr telefonu na priv i w jakich godzinach najlepiej dzwonić do dr Mr.?
Madzia na następnej wizycie to już Ci prawdopodobnie ustali punkcję, chyba ,że dziś już będzie dobrze:) powodzenia
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry Dziewczynki!
Wczoraj mialam wizytę w Warszawie, sprawdzali, czy hormony spadły na odpowdnio niski poziom, FSH, LH i estradiol. Denerwowałam się strasznie tą wizyta., bo jakieś 2 dni wcześniej zaczął mnie podejrzanie boleć brzuch, a raczej jajnik...no i bolał mnie tył pleców, więc dla mnie to wiadomo było na 100% że mam torbiel! Na usg okazało się, że rzeczywiście mam torbiel, ale na cale szczęście ma 20 mm (czyli jak Twoja Anikola) i mogę rozpocząć stymulację. Fuksło mi się bo jakby miała 25 mm i więcej to już bym nie mogła!! Tak w tych badaniach klinicznych mają w regulaminie...
No i podczas usg pani dr na prawym jajniku wynalazł mi chyba 5 albo 6 pęcherzyków, a na lewym chyba 4!! Wczoraj miałam 5 dc. Skąd ich tyle się wzięło???? Tym bardziej, że brałam tylko gonapepltyl na wyciszenie!
Po badaniach krwi okazało się, że wszyskie hormony spadły i moge zacząć stymulację :) wczoraj dostałam od razu na miejscu 1 zastrzyk, no i w poniedziałek kontrola :)
Trzymajcie kciuki aby tym razem ta moja stymulacja się udała i aby doszło do transferu :)

Anikola cieszę się strasznie że okazało się, że to cysta czynnościowa :) dzwoń w takim razie do Białego :) ja na te moje cysty brałam właśnie orgametril, przed stymulacja w Novum, bo też miałam torbiel i potem po punkcji bo też coś tam się pojawiło.

Madziulka Rz czekamy na wieści po wizycie :) który masz dzisisj dzień stymulacji???
 
Nuna a skąd Ty masz w ogóle pęcherzyki, już brałaś jakieś leki do stymulacji? jestem w szoku trochę, bo gonapeptyl wycisza i nie ma prawa nic urosnąć a tu nagle tyle pęcherzyków hmm, cud jakiś czy co?:) ale to nieważne:) ważne, że jest taka ilość, super. Tak jak mówiłam, tym razem będzie dobrze:)
Nuna a jak brałaś ten orgametril? bo mi dał od 12 dc, 2X1 przez 15 dni. Do Białego już nie pojadę, bo dziś mam 3dc i już za późno.
 
reklama
Anikola nie mam zielonego pojęcia skąd one się tam wzięły! Wiesz, one są malutkie, niektóre miały 5, 7 6, ale były też wielkości 3. Nic poza tym gonapeptylem nie brałam, zobaczymy w poniedziałek czy będą rosły...bo pamiętasz jak miałam na tamtej stymulacji...2 pęcherzyki stanęły na wielkości 8 i się dalej nie ruszyły!
Orgametrol brałam 2 razy dziennie, chyba przez 10 dni, kurcze nie pamiętam już jak to było dokładnie, tzn od którego dc, ale na 100% przez 10 dni.
Kochana może to i lepiej że jeszcze ten miesiąc sobie odpuścisz, torbiel całkiem się wchłonie i będziesz miała czysto przed stymulacją. TY z tego co pamiętam masz dobre AMH, więc rzeczywiście wskazany jest krótki protokól u Ciebie.
 
Do góry