reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kruszka ja myślałam że ta duchowa adopcja to w marcu jest ;-) Przynajmniej ja tak się modliłam w 2013 roku przez 9 miesięcy. Podołasz, to nie takie trudne. Mi się zawsze fajnie modliło w nocy, jak karmiłam Martę, a potem już tylko rano przed pracą, ale dałam radę :happy:
 
reklama
a ja jestem facetem i stosuję profertil, który polecił mi mój lekarz.Muszę poprawić jakość mojej spermy, może dzięki profertilowi uda się w końcu spłodzić potomka.
 
Anula a u Ciebie w pracy już kociołek?

Aneczek u nas czwarta noc z rzędu, gdzie zastanawiam się czy chce mieć więcej dzieci :(
 
Ania, sto lat dla Marty! :-).

Kruszka, najlepsze jest to, że takie noce mnie nie zniechęcają i już nawet bym mogła się starać ;-).

U nas jak już pisałam nic nowego. Ząbki na tapecie. Wyszedł "już" trzeci (dolna prawa dwójka) i już widać górną lewą dwójkę. Trochę nie po kolei te zęby idą Marysi. Poza tym Marysia zaczęła się wspinać w łóżeczku, ale jeszcze bardzo nieporadnie. Nie typowo na kolanach, tylko jedną nóżkę ma podkurczoną. Boi się ogólnie pozycji na czworakach :confused2:. Od razu ląduje na brzuchu.
 
Aneczek spokojnie, wyćwiczy. A potem to oczy dookoła głowy
Kruszka a które ząbki teraz idą? Marta już ma 3 trójki tak do połowy wyrośnięte, a czwarta ledwo się przebiła. I coś tam głęboko grzebie, więc obstawiam że z lewej strony któraś piątka idzie, tylko nie wiem czy górna czy dolna
 
hej dziewczyny! kope lat co...?!:)
Niepochwalilam sie tu ale 31.10 dzien po moich urodzinach a raaczej poltorej godziny po nich urodzilam sliczna zdrowa coreczke :))))huuura mam parke ,i tak bylo cudnie az sie nieoiedzialam ze moja mama ktora jest moja najlepsza psiolka i gadam z niia 7razy dziennie ma raka ,dzis odebrala wypis ze nowotwor zlosliwy czekamy do stycznia na reszte badan i bedziemy wiedziec co i jak , zyciie mi sie posypalo bo musze zostawic wszystko procz dzieci i leciec do pl zajac sie nia...jak cos lapcie na fb bo ja nieogarniam nic juz procz swojej depresji....


WESOLYCH SWIAT KOCHANE KOBITKI !!!!CHOC TU NIEZAGLLADAM WCIAZ PAMIETAM O WAS !:*
 
Maju nie pisałaś nam tutaj, ale wiedziałyśmy ;-) Jeszcze raz serdeczne gratulacje. I współczuję choroby mamy. A czego to nowotwór? Ile mama ma lat?
 
reklama
Maju głowa do góry. Jesteśmy z Tobą.

Aniu Frankowi wyszły górne trójki, na dolne chyba się jeszcze nie zapowiada. Ale muszę mu obejrzeć dalej, bo coś w nocy bardzo tam trze.

Aneczek jak F był w wieku Marysi to też miałam inaczej. Ja chyba już mam tego dosc, ile można, to już dwa lata. Ale ostatnio z nim pogadalam i chyba cos do niego dotarło. Zaczynam być dobrej myśli ;-)
 
Do góry