reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ania ja bym Ci mogła w pracy pomóc ;) Do lipca jeszcze trochę czasu, może rzeczywiście po rocznicy będzie trochę lepiej. Trzymaj się kochaniutka :*
 
reklama
Kruszka no mam nadzieje, ze dam rade z trojeczka - zreszta wyjscia nie bedzie :)
Macie juz imie dla synka? :)
Ankka mam tylko nadzieje, ze cora zostanie cora :D
Kacper tez zbuntowany. I o ile z napadami zlosci radzimy sobie szybko to z biciem starszego nie umiem sobie poradzic :/ odpieluchowanie tez ronie. Lata wmajtkach. Czasem musze mu przypomniec o nocniku, czasem sie zapomni i sika gdzie stoi :D
Cos cie w tej pracy nieoszczedzaja :/
 
Lolcia a wy jakie imię wybraliście? W pracy teraz parę dni luźniejszych miałam, odpoczęłam :-p Roczne jeszcze tylko 3, więc nie jest tak źle. Przyszła nowa laska bardzo kumata, więc nas trochę odciąża, wiadomo że trzeba posprawdzać, ale to już i tak dużo porobi. Byle przetrwać do lipca i przekazać parę firm tej co wraca z macierzyńskiego, to już potem z górki będzie ;-) My Martę puścimy bez pampka jak się cieplej zrobi, teraz to mamy zimę, normalnie śniegiem co chwilę sypie
 
Maja, myślałam ostatnio co tam u Was? Jak mama? Jak sobie radzisz z dwójką maluchów?

U nas męcząco. Marysia daje mi popalić. Nic się nie zmieniło, a wręcz jest jeszcze bardziej do mnie przywiązana. Znowu często dopomina się cyca. Tyle, że kiedyś tylko płaczem, a dziś podchodzi do mnie i szarpie mnie za dekolt. Na szczęście w nocy śpi w miarę dobrze. Czasem nie budzi się ani razu i przesypia od 21 do 5 rano, a później jeszcze przy cycu dosypia do 6-7. Czasem raz się obudzi, ale dosłownie na 10 minut i usypia na rękach albo przy piersi. Boję się jak sobie moja mama z nią poradzi kiedy mnie, a raczej moich piersi ;-), nie będzie tyle godzin. Poza tym zdecydowałam się założyć aparat ortodontyczny. Wczoraj miałam robiony odcisk i w maju będę miała zakładany. Już się boję, hehe. Na stare lata zachciało mi się poprawiać mankamenty urody :-D.
 
mialam poczytac Was ..........................a z wielkim bolem lzami czytam fora onkologiczne zakladajac tam konta............................... boli jak cholera , przestalam sobie radzic Mama jest moim swiatem obok dzieci , najlepsza przyjaciolka wie wszystko i o wszystkim ,wie wiecej niz maz . od listopada wiemy ze rak , miala na luty wyznaczony termin operacji , ni operowali zrobili badania wyznaczyli termin operacji na zeszly wtorek ,okazalo sie ze czekamy na kolejne wyniki ,dzis okazalo sie ze nie beda operowac,najpierw radioterapia( dla nas najgorsza opcja ,ciocia i bliska przyjaciolka mamy tez to mialy i zmarly na skutek powiklan) , boje sie ze ....zostalo cieszyc sie kazdym dniem . Jestem rozwalona na maksa , nie umiem sie wziac w garsc ,ale Wam tu smuce ..............
wpadlam po takim czasie i wylewam smutki...
Kruszka meggaaa gratki!!!!!!!!!!!! jestes wielka!!!!
z dwojka radze sobie lepiej niz z jednym :) wiecie jakos sie lepiej organizuje:) Adasko ma straszne problemy skorne alergie pokarmowe ktore doprowadzaja do szalu ,mala refluks ktorym sama juz zygam sorrrryy dziewczyny nadmiar emocji.... dzis pogrzeb kolegi z pracy (35l zawal) w piatek 2letniej coreczki znajomych ........

lapcie mnie na fejsie ,piszcie co u Was !!! pozdrawiam Was i dzieki ze jestescie i ze pamietacie:*
 
reklama
Do góry