reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam was z samego ranka

pierwsze co GdusiaGratuluję po cichu :D haha chyba w tym cos jest ze im dziwniejszy cykl tym lepiej ;)
piekna kreseczka i to jeszcze tak szybko :cool2: mocna fasolka! Biez teraz tylko wspomagacze a będzie wszytsko dobrze.Ale wiosna bedzie porodowka przez bb ciezarowki obleżona :D

Elle ja nie zakrecia :-) ale ja biore acard cały czas dalej bo mialam juz poronienie i marchew z piranhia mi podpowoedzieli ze nie zrobie nic zle biorac go dalej w moim wypadku moze tylko pomóc ;)

zakrecia ja nie moge!! jeszcze tylko ostatnia prosta i tez sie rozsypiesz.Jak zrobicie pokoik koniecznie sie nam pochwal ;) jak tam krzyż czujesz cos juz? ? mnie po 39 tyg kosc ozonowa dawala znać :/

Dorcia jeju ty juz w II trymest wchodzisz :cool2: ale super!! Jak tam dolegliwości ciazowe przechodzą??
Kciuki za jutrzejsze badanka

Piranha nie bede oryginalna :/ Kaja jest naprawde Sliczniutka. A kociaki fajnie razem wtulone wyglądają ;)

male liski dziekuje ze pytasz ale jakos wogóle nic nie czuje... tzn nie czuje ŻADNYCH dolegliwości ciazowych :/ wiem ze powinnam sie cieszyc ale ze mnie takie sadomaso :-) i czuła bym sie bezpieczniej chyba z mdloscismi itp. ach koburta dziwna jest i sie nigdy nie dogodzi :/ za tydzien w srode wizyta to powinnam sie uspokoic :zawstydzona/y:
jak tam ferie z synkami? Dajesz rade? Kciuki za ten cykl!!!!

air fix ale jestem ciekawa na twoj staraniowy cykl!!! Ale by bylo super jak by byly znów dwa pęcherzyki i piekne dwie laleczki :-) bedziesz robila monitoring??


corcia mi wstala musze mykac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Wita się z Wami bezdomna. :-) podczytuje delikatnie, ale z całością nie daję rady.

Gdusia, Elle gratuluje serdecznie. Niech maluszku zdrowo rosną.
Dorcia, kciuki za genetyczne!
Maran-atha, przykro mi, ze się nie udało. Ale teraz to będzie Twój cykl. Udanego wypoczynku.
Male liski, dobrze, ze są pozytywne myśli. :tak: Trzymam kciuki.

A u nas planowania nie będzie, bo wyjechalismy z IT z fasolka:-) Nie wiem komu zawinęłam fluidki, ale nie będę przepraszać. Fasolka na razie rozwija się dobrze. Beta wysoka, progesteron też. Gin powiedział, że wszystko ok, więc mam nadzieję, że tak zostanie. Nie mam pojęcia, co tam ustrzelilismy, bo bralam wit.b, od czasu do czasu c, ale nie szalalam. PH było w okolicach 4,5 - 5. Co będzie to będzie. Byle zdrowe i spokojne.
 
Macy ale świetna wiadomość :)) gratulacje!!! :)) kiedy dowiedziałaś się o ciąży?..napisz kilka słów jak pierwsze dni wam mijają na obczyźnie, bardzo dalekiej :)
Gdusia jest widoczna kreska :) - zaciskam kciuki
 
Elle, Gdusia piekne kreseczki widac. Trzymam kciuki za zdorwe silne ciąże.
Macy no ładnie tu cicho siedzisz hehehheeh. Gratulacje kochana. Super że tyle maluszkow wiosennych bedzie. Moj Olis z kiwetnia i tak mi sie marzył drugi bobas wiosenny :zawstydzona/y: ale co sie odwlecze to nie uciecze prawda dziewczyny ? :sorry:
Dorcia bardzo sie ciesze ze z maluszkiem wszystko dobrze. Noi odezwij sie po środowej wizycie bo my tu bardzo czekamy.
 
macy co za wiadomość!!!! Wielkie gratulacje!!! Ktory to tydzień?
Ale wspaniale wiadomości ostatnio na bb ;-) wyjazd wam sie przesunął?
 
Macy i Ty tak spokojnie o tym mówisz !!! GRATULUJĘ !!!
Babooooo jesteś w ciąży !!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
Jestem pewna że to moje fluidy pomogły ... dziewczynkowe najprawdopodobniej mam ... mogą być ???
Ale super ... rozwiązałaś worek z II ... niech teraz się sypią !!!

Gdusia siusiałaś dzisiaj ?

Dziewczynki bardzo Wam dziękuję za pamięć ... widzę że mimo że często się nie udzielam Wy nadal o mnie pamiętacie ... naprawdę bardzo miło mi !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Macy, Gdusia
gratulacje!!!!!!!!! Oby jak najwięcej takich informacji!!!!!!!
Gdusia na wątku o in vitro widziałam ostatnio info, dziewczyna ma do sprzedania kilka opakowań luteiny i duphastonu https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/kto-po-in-vitro-26936/index7103.html Cofnij się o kilka stron
Maggie &&&&&&&&&&&&
Elmo pytałaś jak przygotowania do porodu ? gdybym wcześniej urodziła, nie miałabym nawet gdzie młodego położyć:zawstydzona/y: Łóżeczka brak, dom "rozkopany" DOSŁOWNIE:szok: Dopiero zaczynamy remont:shocked2: wybijanie futryn,zmiana drzwi, nowe podłogi, malowanie ścian itp. Zaciskam poślady żeby mały za szybko nie chciał wyjść;-)
Vivienka który tydzień ciąży u Ciebie? jak się czujesz?
Maran powodzenia w kolejnym cyklu:tak:
Pozdrownienia dla wszystkich
 
reklama
Do góry