reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Airfix dzieki. Wszystko ostatnio jest przeciwko temu żebym mogla zaczac staranka. Ale przyszly rok bedzie moj. Musi...

A w poniedzialek zeszly moja przyjaciółka urodziła córeczke. Miała cesarke i do wtorku najprawdopodobniej bedzie musiala zostac jeszcze. I chodze do niej codziennie i pomagam w szpitalu,i moge nosic i tulic ta kruszynke codziennie rano ;-) jest przesliczna. A taka malutka sie urodzila w porownaniu do tego jaki byl moj Olis.
 
Zakreciu, liski, macy
moze jakies wiruski poslecie:-)

airfix
ale masz wykres, jakbys kija polknela:tak: trzymam kciuki choc za jednego pechola.... Ja w sumie po Clo tez czulam sie gorzej...

Piranju
za to by Twe troski minely kochana:*, cos ostatnio wspominalas miedzy wierszami o ksiazce , ktora napiszesz :) i jak tam :)

milego tygodnia wszytkim :*
 
iweet, myślę, że ten magnez będzie w porządku :tak:, dużo zdrówka dla Ciebie!

Airfix, nie byłam u lekarza bo u mnie w przychodni nikt bez wyraźnego wskazania antybiotyku nie da, czekam więc na sprawdzenie przeciwciał, na razie nie mam niepokojących objawów na szczęście :-) Takie plamienia mogą faktycznie wynikać z małej ilości E2 ale mała ilość E2 może wynikać ze słabego przyrostu pęcherzyków, kiedy idziesz na USG? To straszne ile przeszłaś z synkiem :-(, gronkowiec złocisty w uchu brzmi groźnie, dobrze, że wszystko się pomyślnie zakończyło i problem zażegnany. Trzymam z całych sił kciuki za ten cykl!

Kiraa, dziękuję :-* Chyba w myślach mi czytasz bo dziś rano napisałam WSTĘP hehehe :-D, naszło mnie by stworzyć takie profesjonalne opracowanie :-) Wykres jak ta lala :-)

Ale koty wariują, mam nadzieję, że łobuzy dzieci nie pobudzą ;-), dobrej nocki i do jutra! Ja jeszcze muszę chwilkę przed zaśnięciem posłuchać czy kuna na łowy ze strychu nie wyrusza (zazwyczaj przebiega pod dachem po 24-tej), zainstalowaliśmy jej troszkę utrudnień bo chcemy się pozbyć tego wyjątkowo destrukcyjnego (choćby dla ocieplenia dachu) lokatora. Nono właśnie wgramolił się na biurko i pół klawiatury zajął ;-), do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Piranju
bo to telepatia ... Tak mocccno myslalam, zebys zaczela pisac te ksiazke :-) i sie dzieje
co do wykresu.... So sio sio :shocked2: jak ta lala:angry: nie zapeszac mi tu:cool2: zartuje, ale pamietasz ile ja juz mialam wykresow jak te lale :-)

czy ktos bral Inofolic? Cz to byla moze matik? Cos mi sie tak kojarzy..... Hm cz dobrze? Bo wlasnie czytam reprinty o tym cudzie :cool2:
 
Kiruś, ja piję Inofolic - 2 saszetki dziennie. Teraz zamówiłam inosytol w tabletkach, bo ten z apteki strasznie drogo wychodzi.
U mnie cudów nie zrobił, bo cykl był bez owu...cóż, takie życie:rofl2:.
Ale mimo, że on nie ma udowodnionych naukowo właściwości, dużo dobrego czytałam o nim w necie. Spróbować chyba nie zaszkodzi?

Piraniu
, czyli Ty działałaś z Kają w dniu piku LH?

Miłego dnia Dziewczynki!
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Wiem, ze od soboty do poniedziałku dużo czasu nie upływa, ale jednak w takich momentach stres jest niepotrzebny. Właśnie siedze w poczekalni. Jeszcze chwile i powinna wejść.

Piranhu, a może jakiś blog? Porady? Z czasem możesz zarabiać na reklamach. Poradnik oprócz tego. ;-) Jakbys potrzebowała korekty językowej, wal śmiało. Skończyła polonistykę. ;-)
Anette, co u Ciebie?
Male liski, mdłości są? :-)
Dorcia, kiedy masz to USG dla męża? ;-)

Jesteśmy juz w nowym mieszkaniu. Teraz tylko wszystko ułożyć... A kompletnie czasu nie ma.
 
reklama
Jestem juz po. Lekarka ok, chociaż po angielsku nie mówi idealnie i trochę to przeszkadza. Zrobiła mi USG. Przeziernosc karkowa w porządku. Kość nosowa jest. Wszystko wygląda dobrze. Serduszko puka 166 na minute. I chyba będę miała synka! Czuje tak od poczatku i myślę, ze w tej kwestii nic się nie zmieni.

Piranhu, tylko do Ciebie mam pytanie. Czy na tym etapie 12t+ 1d można ocenić płeć tylko na podstawie nuba czy najeżdżając aparatem z gory tez? Zrobiła właśnie taki najazd z gory i nie wiem, na ile taka ocena jest wiarygodna. Chociaż ja i tak czuje, ze to chłopczyk. :-)
 
Do góry