reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranhiu dziękuje już znalazłam :zawstydzona/y:hehe :)
szukałam nie tam gdzie powinnam , a zapomniałam , że proste rozwiązania się najlepsze :)
twoją podpowiedzią było, że wpowadzam granicę sama i włala :)
dziękuję :***


Małe liski :) &&&&&&& ale nas tu trzymasz w niepewności :) haloooo :)
 
reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje :*
Mamy sie dobrze młody ma ksywe Superman gdyż jak wychodzil to właśnie z raczka w górze jak Superman :-) hehe wkoncu od początku walczyl z zakwaszaniem itp :-)

Male liski czekamy &&&&
 

Załączniki

  • DSC_1522.jpg
    DSC_1522.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 53
male liski HALLLOOOO czekamy z zacisnietymi kciukami! Oczywiscie rozowymi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&co do wyboru imienia musi byc latwe w wypowiedzeniu zarowno w pl jak i w De nie chcialabym aby ludzie nie wiedzieli albo zle wypowiadali synka imie.Ja tak jak i ty lubie raczej mniej klasyczne imiona.
W pl musieli sie przyzwyczaić do imienia corci :cool2::-D

matik nawiązując jeszcze do twojej sukni slubnej to pochwale sie ze slub bralam tez w kremowej sukni i za nic w swiecie nie wybralabym innej!Bylam mega zadowolona z wyboru i jak bym miala dzis wybierac suknie wybralabym ta sama bez zastanowienia!Slub bralam trzy lata temu ;-)

mamakaja dziekuje :* jak tam Kamilek i starszy braciszek ??

dorcia co do zapisow w karcie... niestety jak nie zapytam to nic sie nie dowiem... nawet jak robili mi ostatnio badania tarczycy to uslyszalam tylko "w normie":cool: ana moje pytanie a dokladniej moglabym tez wiedziec? Uslyszalam ze "w normie":wściekła/y: dopiero po chwili wymiany zdan... udalo mi sie dowiedziec wynik 1,74... tak trudno bylo to powiedziec??? Szkoda gadac...
Teraz połówkowe bede miala zwykle bo tutaj za prenatalne placi sie slona kase cos okolo 200€ a w pl juz zrobilam sobie termin na polowkowe prenatalne na 18.11 :cool2::-D:-D wtedy bedziemy tez widziec synka w 3d huraaaaaaa

macy ciesze sie ze z mezem lepiej.Dzwonilas juz do tesciowej? Akcje to wy naprawde macie... pisz pamietnik w wolnej chwili... bedziecie mieli co wspominac :-D
Kiedy masz teraz termin do ginka? Przez ten caly stres pewnie ciaza leci ci nawet nie wiesz kiedy...

piranho kazda z nas trzyma kciukkciuki za to aby wkoncu i dla ciebie zaswiecilo sloneczo :tak: jestes zlota kobieta!!!!!

maran cudny bobasek ci chodzi ppo stopce :tak:

justia dziekuje za typy imion.. nie wiem ale nie jestem jszcze ww 100 procentach pprprzekonana co do imienia..patrze tez duzo na znaczenie imienia bo wierzę ze cos tam jest w tym racji... u corci strzelilismy w 10... pasuje jak ulal!!!
Kciuki za II kreseczki &&&&&&&&&&&&&&&&

zakrecona Ach co za cudny widok!!!!!
piekny Igorek!
Milego dzionka wam zycze :*
 
Verita super gratuluje
Ja brałam ślub cywilny 13 a kościelny 12 lat temu to wiesz trochę dawno to każdy inny kolor był szokiem :)
Ale tez byłam wtedy szczęśliwa z wyboru ale po kilku latach jak moje koleżanki zaczynanie żenić
I teraz uwielbiam program na TLC salon sukien ślubnych przcudowne suknie
No i tak sie rozmarzylam :)

Małe liski mnie juz kciuki bolą :) ale trzymam :)
 
Zakrecona to musi byc Superman bez dwóch zdań! Tyle co On pokonał zakwaszaczy i dotarł do celu :))) Śliczniutki i podobny do Ciebie :) A jak przebiegł poród? napisz nam jak wyjdziesz do domku :) Mam nadzieje ze poszło wszystko sprawnie i nie masz urazu do porodowki jak ja ;-) w koncu Igorek zasługuje na rodzeństwo i to szybciutko bo tak pieknie wygladałaś w ciąży, widać że Ci służyła :)
 
reklama
Do góry