reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
To bzdety z tym dostępem? Bo właśnie mam z tym problem bo test ovu jest prawie pozytywny nie wiem czy wieczorem go powtórzyć jak radzicie? Bo wtedy staranka by były jutro i odstęp by był 5 dni a jak test wyjdzie pozytywny dopiero jutro to będzie odstęp 6 dni.
Tyle człowiek tego wszystkiego się na czytał ze juz nic nie wiem :(
 
patka wstaw fotke testu ja bym dzis zadzialala bo I tak masz juz duzy odstep a na chłopca najlepiej 3-4 dniowy miec co by plemniki były wzmocnione za długi odstep nie sprzyja chłopcu 7 dniowy jest zalecany na dzewczynke...
 
keepcalm, teoria Shettlesa (a na niej bazują przepisy na płeć biorące pod uwagę odstęp od owulacji) została obalona, żyjący dawno temu Shettles sądził, że plemniki X są znacznie większe a więc wolniejsze a w dobie mikroskopów już wiadomo, że główka plemnika X jest tylko o 1% szersza. Shettles też przypuszczał, że plemniki Y żyją tylko 24 godziny a to też nieprawda, z odstępu powyżej 4 dni podobno rodzi się statystycznie więcej chłopców - czyli plemniki Y potrafią przeżyć znacznie dłużej, podobno jakieś badania przy in-vitro pokazały, że potrafią żyć dłużej jak plemniki X. Zerknij na nasze statystyki dotyczące metody Shettlesa, odpowiedź nasuwa się sama :-)

Zobacz załącznik 651057
 
Rowno o północy odeszly mi wody znaczy sie zaczely odchodzic bo cieklo do momentu pojawienia die na IP Dziwne uczucie ;-) zaraz po 1 byliśmy na IP rozwarcie mialam na 3 cm i skurcze co 2-1 min na sale porodowa weszlismy przed 2. Skurcze co.3-4 min rowzarcie 7cm Polozna powiedział jaki jesy plan porodu m.in. Ze za 2 h wezme cieply.prysznic a wcześniej poskacze na pilce lub pochodze Po 10-15 min przyszla i mowi oooo zmiana planu porodu : rodzimy.:-) i tak o 3:13 juz mlody byl z nami Tatus przeciol pepowine :-) nie sądziłam ze to jest taki bol i współczuję wszystkim kobietom ktore mecza sie po 10-24 h albo i dłużej Bole miałam z krzyza wiec moj K swietnie sobie poradzil masujac mnie Byl moment ze myślałam ze wyrwe raczke od lozka :-D i przez chwile chciałam juz prosic o cesarke Akurat nocke miala ciocia mojego szwagra a jest salowa i miala czuja ze i weszla na sale porodowa. I polozna sie spytala czy to od niej Ale ogolnie wcześniej polozna zachowywals sie bardzo wporzadku Moj lekarz tez mial dyzur akurat i sciagneli go a lekarzrm prowadzacym porod.byla jakas kobieta Jak moj lekarz zobaczył ze mlody wychodzi x ręka to sxybko zareagował i pomogl mu, schował raczke i młody wyskoczył:-) wiec ogólnie opieke przy porodzie mialam bardzo dobra ad wrażenia jak wrażenia ciesze sie ze mam to jiz za soba :-) żadnego znieczulenia nie mialam Młody dostal 9 punktow bo trochę siny byl. Jak go na sali porodowej przystawila polozna do cycka to odrazu wiedział co robic:-) wyniki mamy dobre tylko jutro jeszcze raz będzie misl kontrole uszek bo najprawdopodobniej jeszcze woda plodowa byla Wiec mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i jutro pójdziemy do domu

MALE LISKI wg mnie to dziewczynka u Ciebie pod serduszkiem mieszka

Przepraszam ze nie,odp kazdej ale z tel ciezko Pamiętajcie ze za kazda zaciskam mocno kciuki i myslsmi jestem z Wami :*
 
reklama
Na zdjęciu wyszedl jaśniejszy
O 21 jeszcze raz za testuje
 

Załączniki

  • 1414607872984.jpg
    1414607872984.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Do góry