reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Smerfeta wiem, wiem, nie podejrzewam Cie przeciez o taki materializm ;) Ale pomysl ile mozna byloby kupic rzeczy dla dziecka za ta kase ;) Masz racje, najbardziej zal czasu i momentu odebrania kazdej bety, w moim przypadku bylo ich 6 i az 6 razy serce peklo na drobne kawalki :( 7 beta byla ta szczesliwa. Nie licze bet przy weryfikacjach. Oby teraz bylo juz tylko lepiej :)

Pole i wlasnie to bardzo dobrze swiadczy o lekarce, ktora wiedziala, ze nie macie czasu na bladzenie we mgle, etapy i eksperymenty :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem jakas taka...no w kiepskiej kondycji psychicznej...
Zapomniałam napisać Wam pozytywu.
W Kaskolandii powiedzieli, ze zostały 3mm z wady i za 1,5 miesiąca mamy po prostu przestać zakładać kask.
Tak wiec z prognozowanej 6 miesięcznej terapii bedzie 4 miesięczna.
 
Pole to super że czas kaskowania tak się skróci. Ciekawe czy Kiciuś tak się przyzwyczaił do kasku że uderza mocniej główką o łóżko itp? Jeśli tak to biedak nie znajdzie się w nowej, bezkaskowej rzeczywistości ;-)
Ta kiepska kondycja jest czymś konkretnym spowodowana? Pewnie też trochę przeze mnie, przez to co tu przyniosłam?

Dziewczyny co do poszczególnych etapów leczenia, to prawda. Za każdym razem jest nadzieja że np iui wystarczy. Ja bardziej mówię o samej diagnostyce. Widać często jest potrzebna.

Lecę uderzać na urzędy :-/
 
Pole super wieści, tylko Kiziusiowi teraz będzie zimno w głowę bo się już chłopak pewnie przyzwyczaił. Ale idzie jesień i kask zastąpi czapką i będzie ok :-)

Smerfeta nie zazdroszczę pielgrzymki po urzędach. Mój M ostatnio przerejestrowywał auto bo leasing nam się skończył i spędził w urzędzie prawie 3 godziny :szok: a to tylko wydział komunikacji bo do skarbówki nie musiał iść ze względu na zakup na fakturę VAT, wówczas nie płaci się podatku. Widzę, że przekroczyłaś magiczny 12 tc, gratki :tak::-) Możesz już farbować odrosty ;-) Ja umówiłam się do fryzjera na 7 października i już się nie mogę doczekać więc wcześniej umówiłam się chociaż na strzyżenie (24 września) bo już sobie nie mogę poradzić z włosami. Nie dosyć, że się przetłuszczają od skóry te niepofarbowane to już kształt straciły i ciężko układać. No ale nie ma się co dziwić, zawsze chodziłam co 6-7 tygodni a teraz nie byłam już 9 tygodni i jeszcze 3 dłuuuuuuugie tygodnie przede mną.
 
Ostatnia edycja:
Kasik spódnica faktycznie super :-) czyli rozmiar 36 potrzebujesz? A jak ten pas (zapomnialam jak się nazywa :-))? Dziwne wrażenie pewnie? ;-)

Siedzę sobie w urzędzie i sporo ludzi jeszcze przede mną. A myślałam że jak wezmę wolne to tu pustki będą :-/
W skarbowce szybko i miło poszło bo okazało się że mój kolega obsługuje te sprawy. Pogadaliśmy sobie przy okazji :-)
 
Smerfeta spodnice 38 zostawilam, mysle, ze 36 tez by byla dobra. Reszte odeslalam i wymienie granatowe spodnie na mniejsze, czarne na te co ma Agaawa bo wczesniej ich nie zamawialam bo byly tylko S a czarne polyskujace wymienilam na 3 pary rajstop, zeby nie musieli mi kasy zwracac. Pas jest ok, chociaz boczki nie wychodza ;) Spodnie bralam te, ktore maja conajmniej 82 cm mierzac od kroku, przy waskich taka dlugosc jest dla mnie ok. Zreszta zaraz sie zaczna dluzsze botki i kozaki wiec beda jak znalazl. Jakosc ciuchow jest bardzo dobra. Chyba w Gdyni maja swoj sklep to najlepiej przymierzyc.
Edit: Spodniczka bedzie tez dobra dla "nieciezarowek"
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki!

Kasik, fajna ta Twoja spódniczka, moze sie skuszę? Hmmmm,.... Ale to po wakacjach.

Pole - to Kicius miał przyspieszoną kaskową terapie. Super.


chcialam poinformować, że wizyta udana, dzidziol piekny i zdrowy. Najprawdopodobniej królewna tatusia:)) 5-10 % jeszcze na synka, ale coś tu jajek nie widac. Teraz jakies imię musimy wybrac. Uuuuu.... I tutaj jest kłopot.
 
reklama
No i dziewczyny już coś wiem :-)do mnie dziś rano zadzwonił lekarz, wcześniej niż się umawialiśmy i już myślałam, że coś nie tak :baffled: ale na szczęście okazło się, iż dr zdecydował, że transfer w poniedziałek o 12:00, bo jak to określił "wygląda na to, że mamy dużo dobrej klasy zarodków" :-D

Pole - super, że Kiciuś szybciej pozbędzie się kasku:tak:

Kasik - fajne zakupy

Anika - gdzie się podziewasz???
 
Do góry