reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Luiza super wieści :-) a tak konkretnie to dużo i dobrej klasy to ile i jakich?

Smerfeta i Agaawa w ten weekend w happy mum jest 20% zniżki na nową kolekcję z kuponem lub hasłem z Vivy i Flesza :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luize, rewelacyjne wiesci! cieszę się bardzo i nieprzerwanie &&&& kciuki zaciskam!:)

Agaawa, imię się znajdzie, poczujecie, że takie ma byc:)

KAsik, świetna spódnica, chyba sobie takiej poszukam! bardzo podoba mi się fason i ten materiał, super!


BLue, Pole, Smerfeta :)

ktos tu pytał, czy jeszcze ktoras z forum się na iui nastawia - u mnie okaze się za jakies 2-3tygodnie, jak mąż zrobi badania nasienia. poki co zawieszona jestem i nawet nie mam co pisac:( powiem Wam tylko, ze wczoraj miałam zebranie i jak się nasłuchałam, jakie te moje dzieciaki mają problemy w domu, to az ręce załamałam. chciałabym im pomoc, ale nei kazdemu jestem w stanie:( a problemy kalibru większego:/
poza tym pada u nas i jakoś mój nastórj tez kiepskawy, wiec zakopuję się z ksiązką pod kocem i w tej pozycji poczekam na słonce ;)

ściskam Was mocno!
 
Kasik dla mnie ten sklep jest troszkę za drogi. Jutro chciałabym do kina się wybrać to może zajrzę do H&M bo akurat jest w tym centrum. A tak na poważnie to zastanawiam się nad zakupami odzieży używanej na allegro
Luize nadal trzymam kciuki i posyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~ :tak: napisz nam ile zarodeczków podał lekarz
Anika Dla Ciebie też fluidki, bo owu trzeba wykorzystać ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :tak: A tak w ogóle to posuń się ;-) kładę się obok Ciebie bo brzuch pobolewa i mdłości mnie trzymają... Chyba za dużo ostatnio się forsuje...

Agaawa gratuluję córci :tak: z tego jak opisywałaś na innym wątku siebie, wychodzi mi, że całkiem fajna będzie z Ciebie mamusia. Córcia na pewno będzie przymierzać czerwone szpilki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Luize teraz za Ciebie kciuki kciukow:-) Niech moc bedzie z Tobą i Twoimi istotami:happy:
W skrócie u mnie. M dostał chemie, ten parametr o którym kiedyś pisałam, ze odebrał Mu chemie sie nie zmniejszył, ale tez nie urósł. W związku z tym z powodu zbyt duze toksyczności dla organizmu lekarz zmniejszył Mu troche dawkę.
Smerfeto u mnie wszystko sie nalozylo. Bez żadnego powodu, wszystko na mnie dział tak, nie tylko Twoja informacja wtedy. Mam stany lękowe chyba, jakby trzepotal mi sie ptak w klatce piersiowej.
M w Amsterdamie czuł sie fenomenalnie i to tez mnie smucilo, bo sobie wyobrażałam, ze takich chwil juz moze nie byc więcej.
Dzis oczywiscie nasz doktorek nas dobił, wyznaczył termin na tomograf i znowu zapowiedział, ze na pewno bedzie progres i mamy sie nie łudzić, bo takie rzeczy sie nie zdarzają. Moze na te słowa czekałam podświadomie...

Nic nie smucę, nie nudzę. Żyję sobie do skutku...
 
Smerfeta, a dlaczego Ty sie tak forsujesz?:( miejsce oczywiście zrobiłam pod kocem ;) dużo dobrego! dziękuję za dobre słowo i fluidki ;)

Luize, napisz nam coś o Twoich zarodeczkach?:) cieszymy się razem z Tobą i nieustanne &&&&&&

Kasik, no moze na iui się jeszcze zdecydujemy, tzn. jesli nasze wyniki będą dawały jakies szanse powodzenia zabiegu, to tak, jesli nie, to przechodze na drugą stronę....

Pole... nie wiem, skąd czerpiesz siłę... ale widać, że starasz się jak mozesz, by jakoś funkcjonować w tej niełatwej rzeczywistości... jestescie wspaniałą rodziną i wierze, że jeszcze wiele takich amsterdamskich chwil przed Wami!!! nei może być inaczej, no nie! Kiciusia całuję (czy on to lubi? ;)) i gratuluję galopujących efektów w noszeniu kasku :) zuch chlopak!!!

Blue, jak się masz? :)

Enni, Niebajka, gdzie się podziewacie?

Agaawo, jakie plany na niedzielę - powtórka sprzed tygodnia? ;)

ja gotuję gulasz z ogromną ilością włoszczyzny, ale pachnie! do tego kasza i ogorek :) a wieczorem wybieramy się do przyjaciół obejrzeć mecz siatkówki - czy Was również oburza fakt, ze są zakodowane i trzeba dodatkowo zapłacić za ich oglądanie?! Polska...

poza tym u nas piękna pogoda, więc wychodzę spod koca.... Smerfeta, a Ty? ;)
 
anika co do siatkówki to ja mam Cyfrowy Polsat a tam na kanałach od 445 do 449 nie są kodowane mecze :-) Tylko, że ten dekoder mam w sypialni więc M w niej przesiaduje a ja w salonie na kanapie oglądam seriale ;-):-D

Dzisiaj jedziemy do znajomych na mecz i imieniny, nie wiem jak długo wytrzymam, najwyżej wrócę wcześniej a M wróci taxówką :tak:
 
Hejka!
Anika jasne że wylazłam spod koca :-) już wygrzewałam się na balkonie a potem na spacerze z psem. Wczoraj uwaliłam się na kanapie by oglądać film który zaczynał się o godz 20. Chyba tylko pół godz oglądałam bo zasnełam :-)
Ostatnio trochę biegałam załatwiać różne sprawy no i ciągłe sprzątanie mieszkania a M nie pomagał bo dostał diagnozę kontuzji kolana która nie brzmi ciekawie, więc on ciężko chory :-/ Wczoraj przejrzał na oczy że jestem zmęczona i dziś poprawił się :-)
A ja gotuje zdrową pomidorową ;-)

Pole to dobrze że M uśmiechnięty bo przecież śmiech to zdrowie i wierzę że ta pogoda ducha dużo pomaga w leczeniu

To kodowanie siatkówki też mnie wkurza. W innych krajach ludzie też są zdziwieni i trener Bułgarii nie chciał dac wywiadu dla polskiej tv bo powiedział że polscy kibice i tak tego nie zobaczą :-)
 
Luize - specjalna porcja fluidkow dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Anika a to dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pole jeszcze bedzie duzo pięknych chwil, widzisz, ze co chwile pojawiają sie nowe. &&&&&&&&&

smerfeta dzieki za komplementa az sie zarumienilam. Ja tam sie sama ze sobą nie nudzę, ale wiesz - wychować córkę to jest odpowiedzialność jednak. Moze chociaż szpilki polubi, a nie dresy:)

Anika plany zeszłotygodniowe juz wykonane, bo dzisiaj duzo rzeczy do roboty, wiec od rana kawka z ciastkiem, sex;-), śniadanie, zakupy, porządki. Teraz musiałam sie położyć, bo mnie brzuszek ciągnie. Ale mam stertę prasowania i pakowania na wylot na Fuertawenture w poniedziałek, obiad jeszcze trzeba zrobić. A na jutro zostawiam jeszcze maile firmowej, oddanie kociego dziecka do teściowej i obiad u niej, skończenie pakowania i wyjeżdżamy w nocy. Musze keszcze obmyslec wałówkę do samolotu, bo prżeciez wyjedziemy do Karowic ok. 3 rano, a w samolocie okropne żarcie. Kropka tyle nie wytrzyma. A moj maź chodzi za mną i mi dokucza, ze mnie wyśle na All inclusive na miesiąc to taniej bedzie:))

Blue sciskam !
 
reklama
Plamienia wrocily jak bumerang, akurat bylismy na imienino-meczu u znajomych i musielismy wrocic bo sie wystraszylam. Na razie leze na kanapie, plamienia ciemnobrazowe :( 5 dni przerwy i znowu, pocieszajace jest to, ze coraz dluzsze przerwy sa miedzy plamieniami. Moglyby juz mi dac spokoj bo stes mnie wykonczy.
 
Do góry