reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Anika to trzymam mocno kciuki za owocną stymulkę. Podrasujesz jajca świątecznymi potrawami i dobrym świątecznym nastrojem i iui w końcu się uda :tak: Wczorajszy i dzisiejszy czosnek faktycznie mi mocno pomógł, jeszcze troszkę i będę zdrowa jak ryba ;-) a czoch miałam konkretny, z ogródka koleżanki, mocny był jak cholera ;-)

Kasik jak co roku, pochwal się stroikami ;-) ja w tym roku raczej nie zrobię bo to co robiłam w kuchni i tak mnie wypompowało :) a jeszcze muszę spakować prezenty i dorobić conieco w kuchni :blink:

Pole mam nadzieję, że i Ty do nas zawitasz i pochwalisz się stroikami ;-)

Luize a ile mierzą maluszki? Dużo już przytyłaś? Ja mam 7 kg na plusie :happy2:


d050.gif
d030.gif
d050.gif
d030.gif
d050.gif

I ja Wam kochane Kobity życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Dużo radości i miłości, odpoczynku i pięknej świątecznej atmosfery. I przede wszystkim życzę Wam wielkich brzuszków, oczywiście nie tych spożywczych ;-) spokojnych ciąż, a z brzuszków niech wyrosną piękne, zdrowe dzieciaczki :-D
a305.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smerfeta stroiki sobie chyba odpuszcze w tym roku, paznokcie juz zrobione wiec szkoda zniszczyc, musza dotrwac do sylwestra. Ewentualnie poprosze moje dziewczyny w kwiaciarni, zeby mi zrobily, tylko nie wiem czy znajda czas bo jutro bedzie spory ruch (pogrzeb, slub cywilny i imieniny Adama i Ewy). Jedyne co zrobilam to ubralam mega duza choinke u mamy, co prawda z pomoca M i mamy bo duzo ruchow mnie ogranicza, wysokie partie odpadaja i te najnizsze rowniez. Zdjecie wstawilam w niedziele na watku ciezarowek :)

Luize z zebem troche lepiej, najwazniejsze, ze moge spac w nocy, cmi w dzien, zwlaszcza po szczotkowaniu i jedzeniu ale moze dzieki temu mniej zjem w swieta ;) Pochwal sie ile przytylas. Ja juz 8,5 kg.
 
Dziewczyny moje kochane :) podpusuje sie pod zyczeniami kasik36 :) tym co juz nosza szczescie pod serduszkiem aby porody byly szybkie a wszystkim takim jak ja wytrwalosci w staraniach :) Spokojnych Swiat :)
 
Kochane Moje,
z okazji Świąt,
wśród pierników, serników, makowców i tortow( a moze raczej spod nich...)
zycze Wam tego czego potrzebujecie, a to jedno wspólne wytłuszczę;)
dzieci i jeszcze raz dzieci.
U mnie niestety dekoracje spadły na moja mamę, bo jeszcze 23 grudnia bylismy w szpitalu.
Za to upieklam 18 pierników, 250 uszek trzasnelam, wiec jakis wkład w święta mam...
 
reklama
Dziewczyny kochane,
Mam nadzieję, że świąteczny czas mija Wam w cudownej atmosferze :-)
Ja z telefonu nie wytłuszczę, ale również DZIECI Wam życzę.
Pozdrawiam świątecznie :-)
 
Do góry