reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Kredka, ty dowiesz sie wcześniej bo ja wynik bety będę mieć koło 13.30. Tak wydają wyniki (jak się ładnie poprosi, bo normalnie to na drugi dzień). Najpierw myślałam, że zrobię sikacza w niedzielę, ale pózniej stwierdziłam, że muszę ćwiczyć moja cierpliwość:-D
 
reklama
Zuzik ja to postaram sie ta bete zalatwic jak mi sikacze wyjda bo innaczej to u mnie nie ma sensu. Ale na razie nic nie zapeszajmy. Ja i tak stwierdzilam ze nie ma tego zlego bo przynajmniej organizm lepiej przygotuje bo teraz to chyba przezywa szok bo nie pale nie pije kawy jem sniadania itd.
 
Kasik - trzymam kciuki! Jestem z Tobą :)

Gos - a ja idę za Twoją rada i będę czekać, test zapowiedziany na 14 dni po iui. :)
 
Inis to kiedy 14 dzien wypada? Ja chcialabym jak najszybciej wiedziec bo musze szybko bilety kupowac jakby co bo chce zrobic 3 razy pod rzad co miesiac.
 
reklama
Gos no ja stwierdzilam ze kawa najlepiej smakuje z papieroskiem hehe wiec nie ma ani kawy ani papieroska ( oczywiscie trzymam sie ostro nie wypalilam ani jednego) a tak serio to zdania o kawie sa podzielone a mi jej jakos nie brakuje ( chociaz zawsze ja uwielbialam). No i staram sie zdrowo jesc itd. ( zdrowo jesc do swiat hehe)

Kasik juz pewno po... mam nadzieje ze wszystko przebieglo pomyslnie i bezproblemowo i ze ma juz swoj CUD :-)
 
Do góry