reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzia co ja czytam! No to Ci Maluch stracha napędził na same Święta.. mam nadzieję, że pamiętałaś, ze brązowego plamienia nie ma co się bać. No ale wiadomo zawsze trzeba dmuchać na zimne. Na pewno wszystko jest ok, ale dołączam się do prośby Eśka- napisz po polsku, bo nie wiemy zupełnie co się u Was dzieje ;)
 
Witam Was i życzę spokojnych świat bez żadnych niespodzianek, no chyba ze tych miłych wysokich bet lub pozytywnych testów:-) Mamuśkom spokojnej ciązy, a nam oczekującym by spełniły się najpiękniejsze życzenia w postaci dzidziolków w najbliższym czasie - Wesołego Alleluja :-)

Madzia mam nadzieję,że to nic poważnego i spędzisz spokojnie święta, czego Ci zyczę z całego serca
MMM zatestuj spokojnie po świetach trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Madzia76, trzymam kciuki by wszystko było dobrze, na pewno tak będzie, może to jakiś kwiaczek się odzywa.

mmm, no nareszcie się odezwałaś, już się zaczęłam martwić, pisałaś że tata miał zawieść Ciebie do szpitala, kuruj się kobietko. Progesteron wstrzymuje okres więc może to dlatego plamień nie ma, albo dlatego że jednak będzie dzidzia :tak:, czego Ci serdecznie życzę, a test może nie wyjść, dziewczyny pisały że dopiero przy becie ponad 100 niektóre pokazują, więc jest szansa.
Ja dopiero wczoraj odstawiłam duphaston i dziś łachudra przylazła.


właśnie u mnie plamienia były pomimo duphastonu i luteiny... a może to dlatego nie ma plamienia że biorę estrofem dopochwowo? no mniejszaz tym jutro powtarzam test. a teraz idę konczyć babkę. zrobiłm już sernik krówkowy, babkę z nutellą, sałakkę i żurek. jeszcze jedna sałatka i jedn babka, plus polewy na sernik i babkę
 
reklama
Do góry