reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kola - nie masz się absolutnie czym martwić, masz bardzo dobre AMH, ja mam chyba 2,7. Gorzej byłoby jakbyś miała w granicach 0,5. Dr powiedział, że jak jest poniżej 3 to nie przepisze mi antyków, bo jajniki byłyby za bardzo wyciszone. Ze względu na moje problemy jelitowe to dla mnie dobrze, że nie będę miała tych antyków :-) Więc, jest dobrze, nie denerwuj się :tak:
 
reklama
Dorotka kciukasy zaciśnięte

a u mnie @ się rozkręciła. zadzwoniłam do kliniki i mam się zgłosić na kontrolę w następnym cyklu i będziemy myśleć co dalej. W międzyczasie zbadam sobie tarczycę. czy można ją badać w dowolnym dniu cyklu?
 
Nie ma znaczenia w ktorym dniu cyklu zrobisz badania :) ja jestem po operacji i juz jej nie mam ale robie badania FT4 i TSH bo one sa zalezne od siebie :)

a co oprócz tsh, th3 i th4 powinnam zrobić? kiedyś badałam tarczycę i było ok, ale w mojej rodzinie były z nią problemy a ja mam taką "specyficzną" szyję
 
reklama
Do góry