reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
zalecają miedzy 12-14 dniem po transferze ale ja nigdy tak długo nie mogę wytrzymać :) ja myślę że 8.08 możesz zrobić betę już coś powinna pokazać.
 
A mnie dopadly dzis popoludniu jakies watpliwosci !! masakra... :-(

Trzymam kciuki by wasze kropki wgryzaly sie w mamusie :-)
 
Finesse swietny artykul. Napewno rozwieje wiele watpliwosci. Moja 4 blastki czekaja na mnie na zimowisku.
 
Witajcie dziewczyny :-)

dorotav -
to trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Koniecznie napisz co dr powiedział. Używasz lactacydu? Jakoś przeżyłam ten dzień na szczęście, a przed mną jeszcze jeden taki dzień pod koniec sierpnia. Przesunęłam urlop o tydzień i mam nadzieję, że synowa szefa będzie rodziła w tym czasie co mnie nie będzie :biggrin2:

Ann84 - zaciskam ogromne kciukasy za Twoje dzisiejsze USG, powodzenia.

Wczoraj miałam wizytę u dr. Wszystkie wyniki, wymazy wyszły ok. Gdyby nie wyjazd mogłabym zacząć stymulację od przyszłego cyklu, ale postanowiliśmy poczekać i pojechać na urlop. Tak, więc moja stymulacja we wrześniu :-) Jedynym minusem jest to, że w związku z tym, że moje AMH spadło poniżej 3 dr nie przepisał mi antyków. Tak, więc mój urlop zapowiada się z wredną @ bez żadnej taryfy ulgowej :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilia ale czy to znaczy że amh ponizej 3 wymaga szybszego działania? ja mam amh 2,8 i lekarz mówł że jest bardzo dobre...
 
Do góry