reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po wizycie , jak to u naszego doktorka wieczornej wizycie :)
Nasz kochany obcy dzisiaj juz bardIej żywy, prężył sie, ssał kciuka :) ma juz 93 mm i waży 112g wiec kawał aliena z niego :) aaaa i juz widać płeć :) zdjęcie mam tylko główki bo tak to dostajemy film :) dzisiaj tak ładnie było widać paluszki, wszystkie kości paluszków, jutro musze rozszyfrować skróty na USG bo nie pamietam co jest co :) aaa no i schudłam od ostatniej wizyty 1,5 kg :) dostałam wskazówki na zaparcia , oby pomogły :) wszystko jest super, lekar sie cieszy , teraz wizyta za 5 tygodni , stesknie sie za widokiem obcego :) ale mam nadzieje ze do tej pory to juz zacznę czuć ruchu i moze jakis brzuszek mi wyskoczy :)
 
reklama
kiki, dorotav – przy siusianiu wypadła mi zasuszona kulka wielkości ok 2 cm. Nie wiem co to było, przyglądałam się, ale nic nie wywnioskowałam, spłukałam z siuskami. Przepraszam, że to tak dosadnie opisuję.

kiki – baw się dobrze u mamy i wypocznij.

Aisa79 – 7 to bardzo ładna liczba. A ta dr to niech się w głowę stuknie. Po ilości pęcherzyków nie można wywnioskować jakie się ma AMH. Ja przy pierwszej stymulacji miałam 6 pęcherzyków, a moje AMH na tamten czas wynosiło 3,08. Tak, więc niech ta dr tą teorię wsadzi sobie nie powiem gdzie…

Asia_77 – rozmawiałam z dr na temat tej nowości, ale on mi tego nie polecał, ponieważ to jest nowość i jest jeszcze w fazie badań i nie wiadomo jaki ma wpływ na zagnieżdżenie.

genna – super, że wizyta udana.
 
genna - podobno jak piasek schodzi to strasznie boli to przy kamieniu bym chyba zeszła. Dziś mnie dopiero brzuch boli. Jednym słowem obiekt nie został zidentyfikowany :confused::baffled:
 
Cześć dziewczynki

Zula , Lilia - Dziewczynki przepraszam Was ale nie dam rady być w piątek bo okazuje się że mam jeszcze gości do soboty . W sobotę będę w klinice nie wiem jeszcze o której bo zadzwonią mi w piątek więc może sobota by Wam odpowiadała. Jeżeli nie to wybierzcie się we dwie bo jak widać ciężko nam jest zgrać się .:szok: Masakra

Lilia - A dzwoniłaś do lekarza w tej Twojej sprawie. Ja dawno dawno temu też miałam podobny przypadek. Wyleciało mi nie wiem jak to opisać , kształt owalny kolor czerwonawy takie "mięso" ale jak to naciskałam to było dość twarde. Raczej przypominało to serce drobiowe.:confused: Do dziś nie wiem o co kaman .

Olusia - Cieszę się że już lepiej u Ciebie. Oby tak dalej.

Quinnie
- Przykro mi że tak przeszłaś narkozę. No cóż odpoczywaj teraz. Mam nadzieję że wrócisz po śnieżynki już niedługo;-)

Dorota
- Ja teraz nie byłam u immunologa , chyba dziewczyny mnie wpisały do kalendarza . Ja tą wizytę przyspieszyłam także chwilowo odwiedzam tylko dr z kliniki.Dorcia mam nadzieje pozbyłaś się wszelkich dziadostw i że też już będziesz mogła startować. Innej wiadomości nie przyjmuję:-)

Aisa79 - Jak już dziewczyny Ci pisały też uważam że 7 pęcherzyków to wcale nie jest zły wynik. Ja mam obecnie 4 dominujące i nie wiem ile dotrwa do punkcji i jestem zadowolona przy moim amh 0,72. Głowa do góry. Sorki ale lekarka chyba nie wyspana była bo takie głupoty gada.Nie wiem jak na podstawie stymulacji może stwierdzić że masz niskie amh. Jestem na 100% że aż tak by Ci nie spadło. Po prostu trafił Ci się może gorszy cykl a może akurat te leki które masz nie do końca zadziałały. 7 to super wynik , mówię Ci:tak:

liskka - Ogólnie amh można zrobić w każdej chwili . Lekarze przeważnie każą zrobić to badanie w 2-3 dc , szczególnie do rządówki. Ja bym Ci radziła też zrobić w 2-3 dc bo ja ostatnio robiłam w 23 dc to miałam wynik 0,68 a w 2 dc i wynik był 0,72 dzięki czemu załapałam się do rządówki.

Asia_77 - Te wszystkie dodatki do transferów to w sumie naciąganie kasy. Uważam że jak ma się udać to i bez tego wszystkiego się uda , chociaż sama korzystałam i embryo glue i z ah no i scratchingu. A korzystałam z tego bardziej z przekonania że jak by się nie udało to bym się zastanawiała że może jak bym skorzystała to by wyszło. No niestety nie wyszło nawet z tymi specyfikami ale przynajmniej wiem że wykorzystałam wszystko co możliwe. Teraz nie wiem czy dadzą mi embryo glue czy nie. Jakoś tak nie zastanawiałam się. Jak dadzą to ok a jak nie to też ok. Przy 9 transferze to już chyba znieczulicę mam:-D
 
Cześć dziewczynki

andzia.m - trzymam kciuki za udaną punkcję,
Anulla28 - jak mrozaczek, mieszka juz w brzuchu?
Jazzabell - ppwodzenia na kolejnym spotkaniu z kropką


Jo.M. mamy w soboŧę obie pogladanko. O której masz wizytę?
 
reklama
Aisa79

Oczywiscie dziewczyny maja racje 7 to wspanialy wynik i do tego 7 jest szczesliwa!!!
Ja teraz sie martwie bo wszystkie piszecie ze liczy sie jakosc a nie ilosc....wiec sie troszku zalamalam bo skoro mam 17spisanych to jaka bedzie ich jakosc:sad::sad::confused:.....Boże jak ja sie boje....i do tego jutro punkcja!!! Dobrze bo juz w zadne spodnie sie zapiac nie moge! :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

3mam za wszytskie kciuki mocniutko :happy2:
 
Do góry