reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny

Aisa79 - Ja mam wizytę na 10:30 i już się stresuję czy te 4 komórki dalej równo i dobrze rosną. Och jak tu się nie stresować przy stymulacji a nawet i po , normalnie nie da się:baffled:. A Ty o której masz wizytę. Daj znać jak poszło. Ja podejrzewam że punkcję będę miała tak poniedziałek-środa , u Ciebie raczej podobnie.

andzia.m - Mam nadzieję że Twoja komóreczka to już niezły zarodeczek. Daj znać jak Ci zadzwonią. Trzymam kciuki

Dorota - Powodzenia na wizycie;-)

Anulla28 - Trzymam kciuki za wysoką betę :tak:

inka26 - Ja uważam po swoich doświadczeniach że właśnie warto iść do immunologa przed kolejnym transferem. Może się okazać że masz jakieś przeciwciała , wirusy itp i zarodek niestety nie przetrwa przez to. Ja tak miałam . Po 8 nieudanych transferach wybrałam się do immunologa i okazało się że mam cytomegalię a M chlamydię. Z tego powodu że wcześniej tego nie sprawdzili być może nie doszło do implantacji a raczej na pewno bo jak naczytałam się o tych wirusach to włos się jeży na głowie. Musiałam przejść kurację antybiotykową przez 5 miesięcy żeby pozbyć się dziadostwa. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to lepiej wybrać się do immunologa a nie tracić zarodki niepotrzebnie.

Lilia
- Kurcze ale zła jestem że się nie spotkamy. Powiem Ci że cieszę się że te wakacje się kończą bo mamy sporo znajomych zagranicą i w wakacje nic tylko się witamy i żegnamy. Ciągle jakieś gościny i imprezy. Ja już chyba za stara jestem na wieczne imprezowanie:szok: .

Zula - Sorki że nie mogę dzisiaj się z Wami spotkać.
 
Andzia czekamy na dobre wiesci o Twoim jedynaku :)

Olusia fajnie, ze zobaczysz dzisiaj swoje kropki, to skutecznie uspokaja. A Ty juz w ogole nie plamisz? U mnie 3 dni bylo zupelnie czysto a od wczorajszego wieczora znowu :(

Noc byla nerwowa bo budzilam sie czesto i sprawdzalam jak sytuacja. Plamienia sa ale niewielkie i brazowe wiec staram sie myslec pozytywnie, choc przyznam sie szczerze, ze z coraz wiekszym trudem mi to przychodzi. Nawet nie wiem czy informowac o tym mojego doktorka. Ostatnio nie kazal zmieniac lekow i czekac wiec teraz pewnie powie to samo. Oby do wtorkowej wizyty. Rano poszlam do przychodni w naszej miescinie zrobic wyniki ktore mi doktorek ostatnio zlecil bo na wtorek na wizyte musze miec. Jestem lzejsza o 180 zl :( Dodatkowo zrobilam estradiol i progesteron bo moze tu tkwi problem plamien.
 
Ostatnia edycja:
Komoreczka, udanej punkcji !

Dorotav, daj znac jak po wizycie u lekarza.

Olusia, 4.09 :-) Nie chce wczesniej bo przez to cmienie w brzuchu możliwe ze jeszcze @ mnie zaskoczy przed, ale dalej mam nadzieje ze nie !!

Miłego dnia dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Jo.M. ma na 11.20 wizytę i mam juz teraz duzego stresa, jutro to nie wiem co będzie. Po ostatniej mojej wizycie ze srody jestem pesymistycznie nastawiona i srednio wierze już w powodzenie. Nie mam ochoty nawet sie spotkac z panią dr, aczkowliek postanowiłam, że powiem jej parę słów o jej podejściu do mnie.
Bardziej wierzę w Wasze komórki niz swoje.

Olusia, fajnie, kolejne spotkanie z maluszkami będzie:-)

Kasik to pewnie tylko luleina ale nie szalej dzisiaj tylko odpoczywaj,
Mi mi Ty też dzisiaj na spokojnie

Dorota powodzenia dzisiaj :-) Bedziesz pamietała o mnie?

Komóreczka daj koniecznie znac po punkcji
 
Jo.M. Część badania zrobiłam na własną rękę ( cytomegalia, p/c antykardiolipinie, p/c tarczycowe, antykoagulant toczniowy, prolaktyna,chomocysteina, chlamydia, wszystko jest ok. Czekam jeszcze na wyniki wymazu na bakterie tlenowe beztlenowe i grzyby) ale nie wiem czy to wystarczy, może jeszcze coś powinnam zrobić. a ty jaki badania robiłaś pamiętasz ?
 
reklama
Do góry