reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

anulla28, przestań mierzyć temperature :) Mi się wydawało że skoro w 1trym ma sie podwyzszona temperature to że będę ją czuć, a tak nie jest.. To mogłoby być zauważalne jeśli wcześniej prowadziłaś kalendarzyk mierząc temp, tak mi się wydaje.
Trzymam kciuki za wizytę, na pewno już urósł maluszek. Mój przez 12 dni urósł o 10,8 mm.

Aisa79, miedzy nami 2 tyg, a między Anulla28 1 tydzień :) A lekarz powiedział ci co się stało z tym drugim zarodkiem?

dorotav, już jutro testujesz :) trzymam kciuki!

quinnie, witaj!

agulla84, kariotypy są ważne, dobrze że robicie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no tak mamy podobne terminy:) Chociaż ja nie wiem jak będzie ze mną, bo na wizycie pęcherzykowej miałam podany wiek ciąży, potem sama sobie liczyłam, a na serduszkowej podał mi lekarz inny wiek - młodszy niż ja sama wyliczyłam, więc nie wiem jak to dziś będzie.
 
Anulla kciukasy za wizyte !! ;-) ja mam tak samo swoja temperature ok 36 albo pozniej.. rzadko mam wyzej chyba ze mnie lamie choroba...

Dorotka :-D jak sie czujesz?

Anulla
super ze robisz badania.. juz masz cos do przodu... :tak:
 
lisska nie wiem co sie stało z drugim zarodkiem, nie pytałam się. Pewnie sie wchłonął. Najwazniejsze, że ten jeden ze mna został :happy:

Anulla a dzisiaj tez bedziesz miała usg? a jaki wiek miałaś na pecherzykowej i serduszkowej wyliczony?
U mnie zgadza się wiek ciąży z tym z wizyty pęcherzykowej, serduszkowej z tym co sama sobie wyliczyłam. Tzn miałam najpierw wyliczony termin 25.05, a na serduszkowej zmienił sie na 24.05 bo zarodek był nawet troszkę większy no ale to tylko jeden dzień. Więc ogólnie się zgadza.


Agulla, dobrze, ze zrobilas kariotypy. Masz już krok blizej
 
Ostatnia edycja:
Aisa, mi lekarz nie podał terminu ani na pęcherzykowej ani na serduszkowej. Na pęcherzykowej miałam 5t2dzień, a na serduszkowej - 9 dni później dopiero 6t1dzień. Chyba 3 dni różnicy niż ja sama liczyłam. Ciekawe co dziś lekarz powie. Mam nadzieję, że zrobi usg - będę nalegać, żeby zobaczyć kropka.
 
Anulla nie znam się na tych wyliczeniach. Wydaje mi sie, że chyba ważniejszy jest wiek ciąży wyliczony na wizycie serduszkowej bo na usg jest juz widoczny zarodek i można go zmierzyć. Skomplikowane to jest. Zobaczysz co doktorek dzisiaj powie. Ważne, żeby było wszystko w porządku.
 
ohhh dziewczyne ale wam zazdroszcze:-)ale tak pozytywnie. fajnie ze wam sie udało :-D

dorotav mocno trzymam kciuki, ciagniesz w naszej niedoli nieplodnosci tak samo dlugo jak ja. wiec przyszedl twoj czas. z calego serca zycze ci tego:tak:.

kasik olusia dziewczyny jak sie czujecie?? macie dalej plamienia?

jak narazie mało dziewczyn pisze o stymulacjach ,jak narazie wątek przejeły ciąże, wiec i ja sie nie bardzo udzielam bo coz tu pisac. Zrobilam sobie badanie Fsh w 5 dc i zastanawia mnie czy uwzgledni dr moje wyniki z tego dc. Fsh mam 5,2 a tsh 0.9 .Co myslicie o wynikach? Czekam jeszcze na amh ale na wynik czeka sie 2 tyg. Myslalam ze tydzien bede czekac i bede miec wyniki na 9.10 na wizyte. Bardzo zalezy mi na wynikach zeby dr zakwalifikowal mnie do rzadowki zeby miec refundowane leki.
 
dorotav kciuki zaciśnięte
kikifish87 - ja niedługo podchodzę do stymulacji. Czekam na @ i wtedy wizyta. Albo 9 lub 7. Ja też mam nadzieje na refundację leków. AMH wyszło mi ok, więc chyba problemów nie będzie.
FSH musi byc robione między 2 a 3 dc.
 
kiki, rzeczywiście wątek zrobił się ciążowy i chyba pora się powoli przenosić, żeby nie było Wam przykro. Trzymamy za Was mocno zaciśnięte kciuki i czekamy na kolejne pozytywne bety. W końcu musi się nam wszystkim udać :tak:
 
reklama
Do góry