reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sykatynka, moje najszczersze gratulacje!:-)Beta mega wysoka, trzymam kciuki za kolejną wizytę 12.11:-)
Ja dziś byłam rano zmierzyć progestron i estradiol, bo dziś 1DS;-)
Mam pytanie, kiedy lekarze przepisują sam menopur i gonapeptyl, a kiedy do menopuru dodają gonal?Czym to się różni?Czy jest możliwa stymulacja samym gonalem?
I pytanie do Dorotki, jaka jest cena menopuru 600 jm?przed 1 listopada i po:-)I za podanie ceny gonalu przed i po też byłabym wdzięczna:-)Gonal jest tylko w 900 jm?
Dzisiaj się zaczyna jazda bez trzymanki:-)Mam nadzieję, że nikogo nie pozabijam od tych hormonów, a raczej nastroju, na który one wpływają:-)
 
reklama
Calineczka to co zostanie przepisane zalezy od lekarza lub stymulacji jakie juz przechodziłaś , ty dopiero zaczynasz wiec nie wiadomo co lekarz zadecyduje , często menopur i gonal są łączone . Za drugim razem miałam gonal a po kilku dniach dołączony menopur. Tylko niech cie nie przychodzi do głowy mowić lekarzowi ze wolisz no menopur bo jest tańszy :p
A wyniki masz dobre, teraz trzeba bedIe obserwować zeby progesteron nie wzrósł za bardzo , przyjmie sie ze do 1,6 robią transfer, jeżeli bedzie wyższy 2-4 dni przed punkcją to transfer bedzie odroczony a zarodki zamrożone
 
kasik36, super że junior zdrowy i wszystko jest ok, mały uparciuch

calineczkaa, przy drugiej stymulacji miałam sam menopur, przy trzeciej sam gonal.
menopur 600 - 195,26 po 1.11 139,28
menopur 1200 - 397,65 po 1.11 287,57
gonal f 300 - 172,46 po 1.11 145,50
gonal f 900 - 463,15 po 1.11 380,21
gonal f 75 - po 1.11 51.88, widać, że po 1 listopada będzie refundowany


A my po wizycie i jestem załamana, zaczyna brakować mi sił, Hemen rośnie dalej powolutku ma 9mm i coś ale już nie pamiętam, serduszko bije widziałam na monitorze, problem jest w tym że jest za mało płynu pęcherzykowego i przez to zarodek nie odznacza się wyraźnie na zdjęciu co nie wróży niczego dobrego. W poniedziałek idę na konsultacje do lekarza, który jest podobno najlepszy w usg prenatalnych. Jestem przerażona i cały czas płaczę, zaczyna mnie to przerastać. Dziewczyny kochane, trzymajcie za mojego Hemena kciuki, żeby mu się udało.
 
reklama
Do góry