reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sykatynka i Emenems, dzięki:) Jestem jeszcze w tym wszystkim zielona:/ U mnie też pewnie będzie to ivf bo męza wyniki też są ok. Jak długo od rozpoczecia stymulacji czeka się na punkcję - oczywiście jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Strasznie się boje, bo przy mojej endometriozie III stopnia jest duże prawdopodobieństwo torbieli...W zeszłym roku miałam usuwaną 6 cm torbiel - a z nią cześć lewego jajnika, wypalane zrosty wewnątrzotrzewnowe itp. Boję się, że przez te zrosty zarodek może się nie przyjąć:( Jak by tego było mało mam hiperprolaktynemię czynnościową, a wczesniej leczyłam się na niedoczynność, potem na nadczynność tarczycy - teraz juz jest ok, nie borę leków na tarczycę i wyniki tarczycy mam w normie, ale jednak się boję, że od tych wszystkim hormonów coś się u mnie poknoci do reszty...;(
 
reklama
Ja tej narkozy to już mam dość, w zeszłym roku laparoskopia w narkozie, w tym hsg w narkozie, a teraz punkcja:( Boję się. Wiem, że lepiej, że cię uśpią i budzisz się po wszystkim, ale stres jest...
 
Szila a moze spytaj moze maja procedurę bez ? Tak jak ja? To na prawde nie boli i trwa 5 minut i byłam mega zadowolona ze wlasnie bez pompowania chemii znowu a po narkozie zawsze wymiotuje jak kot a tu było ok.

Tez sie leczyłam na prolakryne miałam podwyższona a potem przestałam brac leki bo było zle , czułam sir okropnie i nie wróciło:)
Jedyne czego nie mam endometriozy jak ty ale jestem po guzie jajnika z wycięciem kawałka jajnika :)
Do tego nie miałam nigdy histeroskopi bo tutaj ona jakos nie ważna jest - od razu ivf.
Jestem w 7 tygodniu jutro 8 zaczynam - tobie tez sie uda .

Zalezy jakim protokołem idziesz i jak ci pęchole rosną to wszystko indywidualne ile trwa stymulacja - zanim sir obejrzysz befzie po :) głowa do gory !!
 
Emenems dzięki za odp, zapytam na wizycie, chociaż ta dr szpetnar nic nie mówi. Zaczyna mnie to denerwować... Wiadomo, że interesuje nas wszystko bo to o nas chodzi, a ona robi swoje i na tym kończy. Jedyne co się u niej dowiedziałam ostatnio to to że po tym 29.05. będę miała kolejne zkstrzyki, ale jakie, po co? To już nic nie mówiła. Ja mam chyba ten długi protokół: wizyte kwalifikacyjną mieliśmy 30.04.2015. od 01.05.2015 ovulastan + od 15.05.2015 do tego jeszcze Gonapeptyl podskórnie co 2 dzień i Steryd Metypred codziennie 3 tabl. Podobno na endometriozę ten steryd - tylko tyle udało się od niej wydusić. Emenems, a ty jakim mieście podchodziłas? Jak to jest po punkcji, czy trzeba pozostać na terenie miasta w którym jest klinika? nam tak powiedziano, gdyż gdybym po tym zabiegu źle się poczuła mam wrócić do kliniki. My jesteśmy z Włocławka, a klinika w Warszawie........
 
A ja w Norwegii :D
No i u mnie na lajcie - po punkcji spytali czy chce sie soku napić i tyle :D zwolnienie i do domu heheheh
Takze to od ciebie zalezy raczej.
Ja miałam długi protokół 3 tygodnie spray do nosa i 2 zastrzyków i wystarczyło :)
 
A dziewczyny- kupiłam w koncu magnez bo bóle brzucha męczą mnie nocami - mam magnez jedna tableta 300 mg to ile mam brac ? Ile wy macie ?
 
reklama
sykatynka u mnie tez dobrze:-) płód się ze złościł, bo obudziliśmy go chyba to się tak odwrócił, ze nic nie było widać...pierwsze usg na NFZ, jeszcze badania mam zrobić...no i ponoć to nie jest normalne ze codziennie mam bóle głowy.Pani doktor zapisała mi aż w karcie ze zgłaszam bóle głowy:eek:. Mam zrobić jeszcze raz cukier na czczo i jak wyjdzie podwyższony to potem z obciążeniem, no i badanie moczu...ehhh ale ważne ze kropek się rusza i się kreci, ponoć dobrze to świadczy o kręgosłupie:-)
 
Do góry