reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emenems mam 23 lata,
Hess mialam stymulacje jedna do in vitro i razem 4 transfery (crio), a wczesniej mialam stymulacje u zwyklego lekarza gin z podgladaniem pecherzykow i zastrzykiem na peknienie mialam ich łacznie 5 stymulacji....
 
reklama
Daria, albo po prostu teraz odpocznij psychicznie i fizycznie, ciesz się przygotowaniami do ślubu, a później postaraj się zrobić pogłębiona diagnostyke, może coś z tymi twoimi androgenami trzeba podzialac...
 
zwrocilam uwage na wysokie androgeny Kunickiemu powiedzial ze one nie maja duzego znaczenia w implantacji,...chcial mi dac kilka dni przed transferem pabidexametason na zmiejszenie to steryd ale mowil ze skoro biore clexane i acard to niebedzie tak kombinowal...
 
Dario, dziewczyny dobrze prawią. Jesteś młoda, masz dużo czasu. Teraz odpocznij. Starania, badania, leczenie, bieganie na USG jest stresujące i nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie. Adoptuj pieska, skup się na sobie, na przyszłym mężu, na planowaniu ślubu. Odpocznij od tego, a może natura sprawi Ci psikusa i wyjdzie naturals? Nie możesz się załamywać. Najwyższej podejdziesz pod kolejną stymulację za rok/ dwa/ pięć. Kiedyś musi się udać, a Ty musisz w to wierzyć. Ale musisz też skupić się na sobie i Waszych relacjach, bo pewnie temat dziecka był jednym z najważniejszych i najczęściej podejmowanych tematów w domu.
Zaplanujcie sobie podróż marzeń, zróbcie coś szalonego. Szczęście pewnie idzie do Ciebie, ale ma małe nóżki, dlatego jeszcze chwilę to potrwa.
 
Wiem ze gadanie ze jestes młoda i masz czas denerwuje cie .... Mnie by denerwowało ale.. Jestes młoda i masz czas :D
Po drugie jakbym sie dowiedziała o swoim problemie w teoim wieku poszłabym na pewno w napro :)
A popieram kolezanki ze warto sobie zrobic przerwe i zajac sie ślubem :)
 
chyba moge odstawic dzis leki i cleaxane ....??? ...wizyte mam we wtorek ale to bede sie kuła bez potrzeby...:/... wlasnie podtrzymuje mnie jeszcze fakt ze jestem w programie rzadowym a po slubie juz go niebedzie....a niewiem czy bedzie mnie stac na wlasne prywatne podejscie.... napewno odpuszcze teraz....pogadam z moim i zobacze co on na to....bo przeciez kolejna stymulacja kolejna pukcja a go tu nie ma.... kupilam sobie dzis inofolic zaczne pic od jutra....do tego glukophage i witaminy i tyle....
 
Ja mówiąc ze Daria jest młodziutka mam na myśli nie to, że ma czas na dzieci, ale to, że ma czas podrazyc temat i zrobić diagnostykę albo pójść właśnie w stronę napro... Gorzej jest jak jest się w naszym wieku, kiedy lekarze zaczynają mówić ze szkodą czasu na szukanie przyczyn....
 
Ja mówiąc ze Daria jest młodziutka mam na myśli nie to, że ma czas na dzieci, ale to, że ma czas podrazyc temat i zrobić diagnostykę albo pójść właśnie w stronę napro... Gorzej jest jak jest się w naszym wieku, kiedy lekarze zaczynają mówić ze szkodą czasu na szukanie przyczyn....

Dokaldnie o to mi chodziło !
Jest czas drążyć i tez od strony finansowej bo czas nie ciśnie mega - js pewnie bym znalazła przyczynę ktora dałoby sie usunąć i sykatynka pewnie tez ale jak kolezanka mowi - w naszym wieku sięga sie od razu po grube działo zeby miec 100% pewności... A ja i tak wiem ze poszukam sobie mojej przyczyny na spokojnie po ciazy :)
 
reklama
Emenems ja po mojej ciąży chce kolejna :p ale tak na serio, ja nie mogę się doczekać jak będę mogła odstawić wszystkie, ale to wszystkie lekarstwa...
 
Do góry