reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tosia, pamiętam, jak do którejś iii też tak siedziałam i czekałam,aż będę mogła robic ten zastrzyk;) jak Twoje nastawienie?
A za mną 6 gonapeptyli i żadnych siniakow. Ale do przyjemności te zastrzyki nie należą:/
 
Tosia, przed którąś iui tez tsk siedziałam i czekalam;) jak Twój nastrój?
Ja mam za sobą 6 gonapeptyli i póki co żadnych siniakow;)
 
Tosia ja tez od punkcji mam zastrzyki przeciwzakrzepowe. Trzeba przywyknąć :)

Dziewczyny wstalam o 6 i wpadlam na pomysł że zrobię sikacza... oczywiście nic nie wyszło (poczekałam może 30s) i poszłam spać . Po godzinie chciałam go wyrzucić a tu patrze baaardzo blada druga kreska. Nie wiem czy pojawila sie od razu, bo nie stałam nad nim 3 min... czy po godzinie... chyba pójdę pobrać krew :p
 
Tosia ja tez od punkcji mam zastrzyki przeciwzakrzepowe. Trzeba przywyknąć :)

Dziewczyny wstalam o 6 i wpadlam na pomysł że zrobię sikacza... oczywiście nic nie wyszło (poczekałam może 30s) i poszłam spać . Po godzinie chciałam go wyrzucić a tu patrze baaardzo blada druga kreska. Nie wiem czy pojawila sie od razu, bo nie stałam nad nim 3 min... czy po godzinie... chyba pójdę pobrać krew :p

Jessi podziwiam, że poszłaś spać :-) Ja bym pewnie siedziała do upadłego.. hi hi
Super!! Idź ma betę spokojnie :tak:
 
jessie a który to dpt? i kiedy wynik bety:-)

najki jak sytuacja na froncie?

trzymam kciuki za dzisiejsze solenizantki:-)

agulla, Hess jak tam przygotowania do "ostatniego" podejścia? spokój ducha czy panika :-D
 
Jessie idź na betę, będziesz w 100% pewna ;-) mam nadzieję że to to ;-)

Mam pytanie, chwilami męczą mnie bóle brzucha jak na @. Nie jakieś dokuczliwe, ale dziś nad ranem, myślałam że będę wyć. Czy to jest normalne strasznie się martwię, czy wszystko w porządku?
 
reklama
Do góry