reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Wczoraj rano odeszła moja Babcia...
Przykro strasznie i żal, ale już się nie męczy i to jest najważniejsze.
Tak więc święta u mnie smutne, ale cieszyć się trzeba, że w świetnej kondycji, z wielką ciekawością świata, ogromną energią i werwą przeżyła 86 lat...
Cieszę się, że poznała Lilkę i widzę Ją jak nachyla się nad wózkiem i słodzi Małej jaka to wspaniała i milutka :tak:

Musiałam to napisać...

Nanncy--> trzymam kciuki za dobry poród.
 
reklama
wesołych świąt kochane!!!

avensis przykro mi z powodu babci ale masz rację, 86 lat to piękny wiek a najważniejsze, że do tej pory była w pełni sprawna i pełna pogody ducha!

nanncy czekam z niecierpliwością na nowe wieści od Ciebie! coś czuję, że na dniach będziesz miała już córeczkę po drugiej stronie brzuszka! :tak:


wczoraj mieliśmy gości, moi rodzice, teściowie, moi dziadkowie, babcia mojego męża i młodszy brat mojej mamy z rodziną. W sumie mieli być tylko moja babcia z dziadkiem i babcia Marcina a tu jakoś tak się to rozrosło i wyszło 11 osób (!).

tak naprawdę to brakowało tylko drugiego brata mojej mamy z rodziną i siostry Marcina z rodziną. Wtedy by już był komplet najbliższej rodziny i (o zgrozo) prawie 20 osób!!!!

dobrze, że mama i Marcin pomogli mi to wszystko ogarnąć i zastawić bo inaczej chyba bym nawet na chwilę nie usiadła do stołu. Aczkolwiek i tak sporo kursowałam i na noc no-spa poszła w ruch bo brzuch co chwilę mi się stawiał :dry:

dziś też impreza (dziś my jedziemy do teściów) ale ja już jako gość idę więc będę tylko siedzieć i odpoczywać.
 
Avensis - przykro mi z powodu Babci! fajnie ze zdarzyła poznac Lilke! moja Babcia nie miała tyle szcześcia - odeszła dwa lata temu również w swieta Wielkanocne, a w Lany Poniedziałek urodziła sie moja siostrzenica! Ktos odchodzi, by ktoś inny mógł przyjść..!

Nanncy - faktycznie dobrze ze w szpitalu jestes! trzymam kciuki!! no i niech sie dzieje :)

Karola - to sie nabiegałas w te świeta! - ciężarówko wyluzuj troszke, nawet wieczornie gwiazdeczka Ci to skurczami sygnalizowała :)

A moja siostra w środe ma cesarke - jestem strasznie podekscytowana :):):)
 
Kasieczek, no to gratulacje dla Cioci i dla Mamusi!!! :)
U mnie szyjka ani drgnie. Mialam dzis badanie i modlilam sie o jakis postep a tu nic. Lekarze zerkaja w karte i mowia ze jeszcze 2tyg do porodu....
 
Ostatnia edycja:
Kasiu no to gratulacje ciotka :D niech maleństwo rośnie zdrowo :)

Nanncy juz bliżej niż dalej. Chociaż wiadome, że wyczekiwanie w szpitalu nie należy do najprzyjemniejszych. Ja z Kacprem byłam dwa tygodnie po terminie i spędziłam tylko 3 dni w szpitalu przed urodzeniem i myślałam, że nie wytrzymam... wtedy to nie były TYLKO trzy dni tylko AŻ trzy dni. Trzymaj się dzielnie jesteśmy z Tobą :)
 
wreszcie udało mi się ją przyłapać jak Mała wariuje w brzuchu bo zazwyczaj było to o 4 nad ranem a w dzień ale jak wzięłam telefon do ręki to wszytsko cichło :baffled:
zazwyczaj zaczyna tak robić o 1 i o 4 w nocy, wtedy to nie ma mowy o spaniu :-)

ps. sorry za jakość ale taka jakość jaki telefon :sorry2:

[video=youtube;vn5Dhcr9XwI]https://www.youtube.com/watch?v=vn5Dhcr9XwI&feature=youtu.be[/video]
 
reklama
Do góry