reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Cień z rana a później czysty test ?

Kylyyy1408

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
1 310
Hej kochane ;) zakładałam jakiś czas temu wątek o moim staraniu ( pierwszy cykl) i w tym cyklu przesunęła mi się owulacja. O ile miała miejsce ( bo nie byłam na monitoringu, tylko robiłam testy owu) miałam owulacje dopiero w 27dc ( cykle mam zazwyczaj 30-31d) jednak miałam wszystkie objawy śluz,temperaturę,kłucie w lewym jajniku, plus ten pozytywny test owulacyjny. Po prostu ustalmy, ze było wtedy działane :D aktualnie po moich wyliczeniach owulacja „miała miejsce” 8/9 dni temu. Od 3 dni bardzo bolą mnie piersi i mam mleczny śluz jakiego nigdy przed okresem nie miałam. Zrobilam dziś rano test z porannego moczu i widze na nIm cień. Niestety naczytałam się o tych testach paskowych facelle nie ciekawych opini ( ale narzeczony mi takie kupił)wiec nie wytrzymałam i po jakiejś 1h zrobiłam kolejny tej samej firmy i już jest czyściutki. Załączam wam zdjęcie pierwszy z góry z porannego. I teraz moje pytanie co sądzicie ? Po prostu pierwszy fałszywie dodatni a drugi już wyszedł poprawny czy jest jednak szansa ze to ciąża ?
 

Załączniki

  • 8634D528-6D59-4351-AB6D-F93EA0A817A1.jpeg
    8634D528-6D59-4351-AB6D-F93EA0A817A1.jpeg
    1 017 KB · Wyświetleń: 988
reklama
Mój test z tej firmy dokładnie tak samo wychodził :) jednakże każdego dnia była ciemniejsza 😇 dziś 22tydzien . Zrób HCG i oznacz ponownie po48h
 
Mój test z tej firmy dokładnie tak samo wychodził :) jednakże każdego dnia była ciemniejsza 😇 dziś 22tydzien . Zrób HCG i oznacz ponownie po48h
Serdecznie gratuluje ! Ja dziś w pracy do pozna a jutro labolatorium kolo mnie nie czynne niestety :/ najwcześniej w poniedzialek mogę iść
 
Ale codziennie z porannego moczu ? Bo ten drugi z kolejnego moczu już mnie zasmucił :(
Właśnie dlatego nie wyszedł z późniejszego moczu ten test ponieważ stężenie HCG w moczu jest niskie. Dlatego polecam zrobić rano :) już dziś nie rób bo się nakręcisz;) ja robiłam codziennie przez 4dni a później hcg także spokojnie ;) kup sobie na jutro też i zobaczysz :)
 
Właśnie dlatego nie wyszedł z późniejszego moczu ten test ponieważ stężenie HCG w moczu jest niskie. Dlatego polecam zrobić rano :) już dziś nie rób bo się nakręcisz;) ja robiłam codziennie przez 4dni a później hcg także spokojnie ;) kup sobie na jutro też i zobaczysz :)
Dziekuje za pomoc, w takim razie jest jeszcze nadzieja :)
 
reklama
Do góry