reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 lat Mireny i ciąża

Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
13
Dziewczyny czy któraś z Was po dłuższym stosowaniu Mireny zdecydowała się wyjąć ją i nie miała problemu z zajściem w ciążę ??
Mam córkę 12 letnią , syna 9 lat, chciałabym do roku czasu rozpocząć starania o 3 dziecko.
Mam trochę wątpliwości jak to będzie wyglądać po tak długim stosowaniu tego środka anty.
 
reklama
Ja miałam ponad 3 lata i miałam problem z zajściem w ciaze ale nie wiem czy to przez stosowanie Mireny
Dziewczyny czy któraś z Was po dłuższym stosowaniu Mireny zdecydowała się wyjąć ją i nie miała problemu z zajściem w ciążę ??
Mam córkę 12 letnią , syna 9 lat, chciałabym do roku czasu rozpocząć starania o 3 dziecko.
Mam trochę wątpliwości jak to będzie wyglądać po tak długim stosowaniu tego środka anty.
 
Do góry