reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

12 TC czy jesteście w stanie określić płeć?

Marta_322332

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2023
Postów
1 246
Część czy któraś z was może podpowiedzieć czy z tych zdjęć można coś wywnioskować?
Na nocnikowym lekarz sugeruje chłopca ale z bocznego widoku dziewczynkę bo ma widełki.

Ktoś coś? ☺️☺️
 

Załączniki

  • 165876e8-2e40-4a21-8a4f-31b49448a014.jpeg
    165876e8-2e40-4a21-8a4f-31b49448a014.jpeg
    44,8 KB · Wyświetleń: 486
  • 4840bdfb-f273-44ad-94a1-1633c2921ca5.jpeg
    4840bdfb-f273-44ad-94a1-1633c2921ca5.jpeg
    37,2 KB · Wyświetleń: 183
reklama
A ja nie oceniałam.bym nic na tym etapie bratowa 13 tydzień prenatalne dziewczynka 20 tydzień już chłopiec a lekarz bardzo dobry .
 
Za szybko na wnioski, musisz troszkę poczekać, najpewniej będzie ok. 20 tyg.
Kilka koleżanek miało mieć dziewczynki i wychodzili później chłopcy 🤷‍♀️
 
U dziewczynek łatwo zrobić chłopca niż chłopca dziewczynkę;).
Ale i takie przypadki się zdarzają 😉
U dalekich znajomych miał być chłopak.
Murowany !
Do samego końca wszyscy przekonywali, że synek na 100%.
Rodzice mocno skupili się na kolorach typowych dla chłopaka.
Aż za bardzo : ubranka, wózek, kolor ścian w pokoju - niemal wszystko w odcieniach niebieskich.
Na świat przyszła dziewczynka 😊
 
Dziewczyny ja wiem że to trochę wróżenie z fusów. I wiem że różnie się zdarza. Będę wiedziała z nifty w przyszłym tyg. Poprostu się zastanawiałam czy macie jakiekolwiek przypuszczenia z tych zdjęć. Dziękuję za wszystkie odp.
 
Ale i takie przypadki się zdarzają 😉
U dalekich znajomych miał być chłopak.
Murowany !
Do samego końca wszyscy przekonywali, że synek na 100%.
Rodzice mocno skupili się na kolorach typowych dla chłopaka.
Aż za bardzo : ubranka, wózek, kolor ścian w pokoju - niemal wszystko w odcieniach niebieskich.
Na świat przyszła dziewczynka 😊
Ej No jako dziewczynka mieszkałam w niebieskim pokoju, rodzice specjalnie go dla mnie pomalowali, miałam wtedy 7 lat. Ciężko mi tez wyobrazić sobie typowo chłopięcy wózek albo ubranka, mimo ze sama mam synka - chodzi w ubrankach i po kuzynach i po kuzynkach 😂
 
reklama
Do góry