reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 mc a ja ledwo żyje...

Bobo25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
99
Witajcie
Zaczęłam 4mc a moje dolegliwości nadal trwają. Cały czas mnie naciąga, raz zwymiotuje raz nie. Staram się jeść na sile. Czasem mimo tego ze zjem wymiotuje cały czas żółcią. Nie jestem w stanie nic zrobić nawet do toalety mi ciężko wstać... ja już nie wiem co robić jak żyć jestem wykończona fizycznie i psychicznie. Naprawdę nie ma rady na te dolegliwości ? Zaraz po brzebudzeniu jem, pije herbatę z imbirem ale to nie pomaga...
 
reklama
Mnie też długo męczyło, odpuszczało stopniowo i w drugiej połowie czwartego miesiąca odpuściło całkowicie. Mdli mnie jeszcze jak rano nic nie zjem... a zaczęłam 5 miesiąc[emoji5] Także uszy do góry, będzie lepiej.

oar8vfxmgd3e5jf0.png
 
Mnie też długo męczyło, odpuszczało stopniowo i w drugiej połowie czwartego miesiąca odpuściło całkowicie. Mdli mnie jeszcze jak rano nic nie zjem... a zaczęłam 5 miesiąc[emoji5] Także uszy do góry, będzie lepiej.

oar8vfxmgd3e5jf0.png
Staram się i cały czas żyje nadzieja ze to przejdzie ...
 
zapytaj swojego lekarza o czopki na wymioty, mdłosci to podstawa w ciązy, ale trzeba miec je pod kontrolą, bo odwodnienie brak witamin i ciagły napór na szyjkę to nic dobrego
 
zapytaj swojego lekarza o czopki na wymioty, mdłosci to podstawa w ciązy, ale trzeba miec je pod kontrolą, bo odwodnienie brak witamin i ciagły napór na szyjkę to nic dobrego
Mieszkam za granica i dopiero 1 grudnia Mam kolejna wizytę.. sama nie wiem co robić o gdzie jest granica tego wszystkiego tzn kiedy udać się do szpitala chociażby żeby mnie trochę kroplowkami odżywiali
 
Ja wymiotowalam max 5 razy dziennie przez tydzien i juz do szpitala mnie lekarka kierowala na kroplowki. Sprawdzaja poziom elektrolitow i nawadniaja.
Nie wiem.jak.jest tam gdzie Ty mieszkasz ale u nas szybko do szpitala biora. Koedys na IP byla dziewczyna, ktora zglaszala dolegliwosci i lekarz bez badania od razu ja na oddzial skierowal.
 
reklama
Ja wymiotowalam max 5 razy dziennie przez tydzien i juz do szpitala mnie lekarka kierowala na kroplowki. Sprawdzaja poziom elektrolitow i nawadniaja.
Nie wiem.jak.jest tam gdzie Ty mieszkasz ale u nas szybko do szpitala biora. Koedys na IP byla dziewczyna, ktora zglaszala dolegliwosci i lekarz bez badania od razu ja na oddzial skierowal.
Jeżeli mi za 2 dni nie przejdzie chyba pójdę sama do szpitala. Przecież to nie dobre dla dziecka
 
Do góry