reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień brak zarodka

Marsylia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2022
Postów
41
Jestem w 6 t.c. wg wielkości pęcherzyka ciążowego, ginekolog stwierdził że nie widać zarodka i powiedzial, że wysłałby mnie do szpitala już, ale poczekamy jeszcze tydzień, żeby mieć pewność, że coś się nie pojawi. Wcześniej jak robilam betę rosła prawidłowo. Moje pytanie czy ktoś tak miał i pojawił się zarodek mimo podejrzenia pustego pęcherzyka? Czy nie za szybko lekarz z tym szpitalem się odezwał? Mówił też że jak jest ciąża bliźniacza jednojajowa może być zarodki widać z opóźnieniem.
 
reklama
Oczywiście, że za wcześnie! Też tak miałam...kazał mi czekać 2 tygodnie i też gadał o szpitalu....po tygodniu poszłam do innego lekarza i był zarodek z bijącym serduszkiem....tak więc w ogóle się nie przejmuj 🙂
 
Może ciąża jest młodsza. Ja mam tydzień młodszą niż z OM na przykład. Co prawda nie miałam takiej sytuacji jak Ty. Bo ja poszłam na wizytę to już było serduszko, ale powinnam. Była być w 7 tyg wtedy a byłam w 6
 
Tutaj podstawowe pytanie to jakiej dokładnie wielkości masz pęcherzyk?
Masz może zdjęcie z usg? Jest widoczny pęcherzyk żółtkowy?
 
Jestem w 6 t.c. wg wielkości pęcherzyka ciążowego, ginekolog stwierdził że nie widać zarodka i powiedzial, że wysłałby mnie do szpitala już, ale poczekamy jeszcze tydzień, żeby mieć pewność, że coś się nie pojawi. Wcześniej jak robilam betę rosła prawidłowo. Moje pytanie czy ktoś tak miał i pojawił się zarodek mimo podejrzenia pustego pęcherzyka? Czy nie za szybko lekarz z tym szpitalem się odezwał? Mówił też że jak jest ciąża bliźniacza jednojajowa może być zarodki widać z opóźnieniem.
Lekarza juz bym zmieniła, ja byłam w 5 tygodniu na usg (4tys +3 dni) i nie było jeszcze nic ! Tylko zmiany w macicy, ale nie znalazł nawet pęcherzyka. Potem byłam dokładnie w 8 tygodniu i juz był zarodek z serduszkiem. Daj sobie czas. Trzymam kciuki
 
Czemu uważacie od razu że to błąd lekarza?
Ja byłam w 6 tyg na usg i puste pęcherze, poczekałam 2 tyg i dalej puste i skończyło się łyżeczkowaniem.
Puste pęcherze się zdarzają i dobrze, że lekarz sygnalizuje, że może tak się skończyć.
Wszystko zależy od wielkości pęcherzyka, dlatego pytam i czekam na odpowiedź.
 
Czemu uważacie od razu że to błąd lekarza?
Ja byłam w 6 tyg na usg i puste pęcherze, poczekałam 2 tyg i dalej puste i skończyło się łyżeczkowaniem.
Puste pęcherze się zdarzają i dobrze, że lekarz sygnalizuje, że może tak się skończyć.
Wszystko zależy od wielkości pęcherzyka, dlatego pytam i czekam na odpowiedź.
Wszystko się może zdarzyć, ale ja z własnego doświadczenia mowie ze u mnie jak leciał 5 tydzień nie było nawet pęcherzyka :)
 
Jestem w 6 t.c. wg wielkości pęcherzyka ciążowego, ginekolog stwierdził że nie widać zarodka i powiedzial, że wysłałby mnie do szpitala już, ale poczekamy jeszcze tydzień, żeby mieć pewność, że coś się nie pojawi. Wcześniej jak robilam betę rosła prawidłowo. Moje pytanie czy ktoś tak miał i pojawił się zarodek mimo podejrzenia pustego pęcherzyka? Czy nie za szybko lekarz z tym szpitalem się odezwał? Mówił też że jak jest ciąża bliźniacza jednojajowa może być zarodki widać z opóźnieniem.
Poczekać możesz oczywiście, zdążają się sytuacje, że serce pojawia się później, możesz zawsze też iść skonsultowac się z innym lekarzem może z lepszym sprzętem
 
Wszystko się może zdarzyć, ale ja z własnego doświadczenia mowie ze u mnie jak leciał 5 tydzień nie było nawet pęcherzyka :)
Czemu uważacie od razu że to błąd lekarza?
Ja byłam w 6 tyg na usg i puste pęcherze, poczekałam 2 tyg i dalej puste i skończyło się łyżeczkowaniem.
Puste pęcherze się zdarzają i dobrze, że lekarz sygnalizuje, że może tak się skończyć.
Wszystko zależy od wielkości pęcherzyka, dlatego pytam i czekam na odpowiedź.
Tzn pęcherzyk pewnie już był ale lekarz nie znalazł
 
reklama
Do góry