reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Ano efekty takie, że w niedzielę wieczorem 54,2 a w srodę rano 52,9. Dodatkowo znika opona, o którą mi chodziło, bo pozbywacie się tego co niepotrzebnie zalega w jelitach. Dziewczyny wejdźcie sobie na stronę: Dr Bardadyn - strona główna i poczytajcie. Generalnie wypija się 4 koktajle dziennie i około 1,5 litra wody lub zielonej herbaty. Koktajle są nawet smaczne, przynajmniej większość i bardzo sycące.
 
reklama
Witam Wszystkich

Dzisiaj zaczynam moja przygode z cwiczeniami na brzuszek:tak:.
Moja wage to akurat lubie 65 kg 170 cm, tylko ten brzuch po ciazy to zostal i jest taki nie za fajny. Tak wiec do roboty :tak: :-):-):-)
pozdrawiam
 
No witam Wszystkich. Ja też się wziełam za brzuszek po ciąży. Jest to moja druga ciąża i jestem załamana bo po pierwszej szybciutko wruciłam do formy a teraz to niemogę na siebie patrzeć i słuchac komentarzy że może w ciąży jestes taki brzuch masz:wściekła/y:. Więc w końcu się zmobilizowałam i zobaczymy czy wytrwam. Jeszcze by się coś przydało na za dużą ochote na słodkie
 
Witam,
Tak sobie was tu podczytuję bo też mam problem z pociążowym brzuszkiem:zawstydzona/y: i narazie jestem na etapie pilnego przyglądania się rozpisce z ćwiczeniami 6W:zawstydzona/y: ale moim ogromnym problemem są słodycze:zawstydzona/y: i w związku z tym mam pytanie o ten chrom- czy to jakaś konkretna nazwa czy poprostu idę do apteki i proszę o chrom? Bo coś mi się o uszy obiło, że coś związane z chromem jest szkodliwe. I czy to naprawde pomaga??? Już nie mam siły walczyć z tym moim słodyczowym nałogiem:zawstydzona/y:
 
reklama
asik idziesz do apteki i prosisz o chrom :tak::tak::tak::tak: pani farmaceutka pewnie poleci Ci ich kilka (różne firmy) podpytaj jej, który według niej najlepszy :tak:

Czy pomaga??? Mnie pomogło :tak:
 
Do góry