reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Ja w cwiczeniu pierwszym i trzecim unosze kazda noge TYLKO RAZ

Robie teraz 3 serie po 6 powtorzen(od niedzieli po 8 )
i mysle,ze nawet unoszac te nogi tylko raz efekty tez beda.
W ogole to ...na pierwszej stronie tego watku jest napisane jak wykonywac cwiczenia i tam nie ma,zeby unosci nogi po 6 razy pozniej po 8 itd :baffled:

Ja robie teraz tak jak tu wyczytalam plan ''a'' Aerobiczna 6 Weidera
 
reklama
ja z racji na...... bolącego kręgosłupa- rezygnuję
a6w obciąża go mocno już przy 8-10 powtórzeniach, a przy moich problemach kostnych nie dam rady..


powodzenia!!!!!!!!!
 
Nuni mnie też coraz bardziej kręgosłup nawala, zwłaszcza przy 3 i 4 ćwiczeniu.
Zaczęłam to odczuwać przy 10 powtórzeniach.
Ja na razie jeszcze ciągnę, ale jak tak dalej będzie to też sobie odpuszczę :-(
 
czesc
Zostal mi juz tylko tydzien, rezultaty widac i w sumie to moglabym juz przestac. Schudlam ok. 2kg ale slodyczy nie wyeliminowalam.
Brzuszek calkiem calkiem :-) jak macie duzo samozaparcia to naprawde polecam.

Jedno co mnie wnerwia: to to ze ciagle powtarza sie te same cwiczenia :tak::-) troche to nudne juz pod koniec.

Teraz powiennam zabrac sie za posladki i plecy:-D
Pozdrawiam
 
ja nie mogę się pozbyć bólu pleców, więc definitywnie klapa :-( fajnie,że dotrwałam prawie do końca 8 powt. :-) no i tyle ...
 
8 dzien za mna...
Nudne te cwiczenia...ciagna sie jak flaki z olejem:-p
Wiec nie wyobrazam sobie 24 powtorzen...
Mam zamiar dotrwac przynajmniej do 3 tygodnia.
Nigdy nie bylam konsekwentna w postanowieniach...:dry:
 
Brzuszek calkiem calkiem :-)
Daj może jakąś fotkę brzucha dla dodania nam motywacji ;-)

Ja dzisiaj zaczęłam po 12 powtórzeń, ale że coraz bardziej wysiada mi kręgosłup, to rozdzieliłam sobie serie. Wiem, że nie będzie takiego efektu jaki powinien być, ale lepsze to niż nic nie robienie :-D
 
Daj może jakąś fotkę brzucha dla dodania nam motywacji ;-)

Ja dzisiaj zaczęłam po 12 powtórzeń, ale że coraz bardziej wysiada mi kręgosłup, to rozdzieliłam sobie serie. Wiem, że nie będzie takiego efektu jaki powinien być, ale lepsze to niż nic nie robienie :-D

Ja na jednej stronie na temat weidera czytalam,ze nawet jak sie serie rozdzieli to efekt bedzie:tak: bo bez przesady...
Ja nie jestem w stanie zrobic 3 serii jedna po drugiej:no: za bardzo mnie brzuch boli...
No wiec ja robie przerwy...ale tak by w ciagu godziny miec to z glowy.
Ale pod koniec kazdej klne i mowie ze poje...te cwiczenia i ze mam ich dosyc:-D a nastepnego dnia znowu walcze...:-D
Jutro zaczynam 14 powtorzen...:cool:
 
reklama
No i na 14 powtorzeniach sie skonczy...
Nie mam sily...mala daje mi w nocy popalic,budzi sie co chwile...nie mam natchnienia ani ochoty na cwiczenia,na nic nie mam ochoty.

Moze sobie zrobie dzisiaj 16 powtorzen ale tylko raz...bo 3 serie sa zbyt meczace :no:
Ta jedna seria+ jakies jeszcze cwiczonka tez cos dadza...bo przy weiderze to mocno czuje miesie jak pracuja.
I tak bede sobie robic jedna serie az do 24 powtorzen...lepsze to niz nic...juz i tak schudlam 5 kilo,wiec tylko po to bede sobie cwiczyc by spowrotem nie przytyc.
 
Do góry