reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Dzisiaj zaczynam ostatni tydzień.
Nie jest łatwo.
Ćwiczy się coraz trudniej i jest coraz nudniej :sorry:
Mam jednak nadzieję, ze dotrwam do końca.
O dziwo przestał mnie tak bardzo boleć kręgosłup. Dzięki temu ćwiczę zawzięcie :rofl2:
Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało :-)
 
reklama
Dzisiaj zaczynam ostatni tydzień.
Nie jest łatwo.
Ćwiczy się coraz trudniej i jest coraz nudniej :sorry:
Mam jednak nadzieję, ze dotrwam do końca.
O dziwo przestał mnie tak bardzo boleć kręgosłup. Dzięki temu ćwiczę zawzięcie :rofl2:
Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało :-)

Trzymam kciuki i naprawde podziwiam:tak:
Dla mnie to jest nie do wykonania:eek: chyba za leniwa jestem:rofl2:
 
Wczoraj skończyłam 6 Wiedera :cool2:
A oto efekty

IMG_6940..JPG
 
witam
rowniez skonczylam jakis miesiac temu 6weidera, troche ciezko bylo zwlasza ta systematycznosc i chyba juz nigdy nie podejme sie tego no chyba ze po nast.ciazy.ale z tego co piszecie o krengoslupie to mnie rowniez chyba w 2 lub 3 tygodniu przez pare dni bolal ale zawzielam sie i pozniej przeszlo.
Greti gratuluje, ladnie sie brzuch prezentuje,u mnie niestety skora po ciazy jeszcze sie nie wchlonela i juz chyba nigdy taka jak przed nie bedzie ale cwiczenia super chc nudne
 
witam
rowniez skonczylam jakis miesiac temu 6weidera
Czy możesz mi napisać, czy utrzymują się efekty tych ćwiczeń?
Czytałam, że po skończonym programie należy ćwiczyć po 20 potórzeń dziennie, żeby utrzymać mięśnie w formie, ale szczerze przyznam, że póki co nie mogę się do tego zmusić :baffled:
 
Bravo greti :tak:Brzuszek na pokaz :tak:

Mi sie niestety nie udalo... ale juz przy 14 powtorzeniach brzuszek wygladal duzo lepiej...
Ale robie sobie nadal...jestem przy 22 powtorzeniach,raz lub dwa razy dziennie,zalezy jak znajde czas(przy malej ostatnio ciezko) i chec...
 
Witajcie dziewczyny, ja dopiero zaczęłam ćwiczyć. Mój brzuch flak po cc wygląda strasznie, czy te ćwiczenia naprawdę dają taki świetny efekt? Ten brzuszek na zdjęciu wyżej mobilizuje :-)
 
Greti ja juz tych cwiczen nie robie,6 tygodni obrzydzilo mi je na maxa,ale za to co 2 dzien jezdze 10 minut na rowerze stacjonarnym a do tego cwicze to:[video=youtube;pNqrkGnkUWc]http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc[/video]
[video=youtube;dnBhn7YSsnM]http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related[/video]
po spodniach widze ze efekt sie utrzymuje jak narazie
Gemini ja tez mialam spory flak po cc,ale widze duze efekty po 6w, co prawda nie mam az takiej kosteczki jak Greti ale efekt jest widoczny, nawet po spodniach widze ze w pasie mi zlecialo troche, boczki mi zeszly.ogolnie w moim wydaniu efekt jest zadowalajacy
 
reklama
Basienka26_2009 widziałam te ćwiczenia już wcześniej, ale boję się, ze nie wytrzymam tempa ;-)
Muszę to spróbować.

Gemini musisz spróbować. Ja jestem po 2 ciążach w tym jednej z bliźniakami. Też wcześniej miałam sflaczały brzuch i oponkę, ale dieta + ćwiczenia pomogły. Teraz jestem zadowolona, tylko muszę starać się utrzymać ten efekt przynajmniej do urlopu ;-)
 
Do góry