reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

moze reserved? albo h&m? tam nałatwiej jest kupic wszystko dla wszystkich, a jak sa wyprzedaze na dzieciecym to az milo taaaaaakie ceny:-D

gratuluje zakupow,tylko teraz klopot z tym mezem:-D
 
reklama
Ja dzisiaj rowniez kupilam sobie dwie bluzeczki,z ktorych jestem mega zadowolona:tak::tak::tak:

A teraz to wybieram sie na solarium ale czekam az mi sie @ skonczy;-)

SZERLOCK:-)Ja rowniez lubie sklepy h&m i reserved:tak:i szczegolnie jak sa wyprzedaze:tak:
Moja rodzina to juz sie smieje ze jak chca kupic cos moim dzieciom to h&m omijaja bo juz wszystko stad mam:tak::tak::tak:

Ostatnio w h&m kupilam coreczkom kaszkiety na wiosne po 6zł za sztuke:szok:
 
gratuluje udanych zakupow :)))
a ktory to taki fajny sklep, ze wszystko w jednym kupisz?


tak jak forumowiczki napisały w tym przypadku był to reserved:-).

za to wczoraj wyrwałam męża (dosłownie) na wspólne zakupy z nadzieją, ze i on cos sobie kupi, bo ostatnio jest takim mega skąpcem, ze nie moge uwierzyć:baffled:. przed ślubem to sie stroił i wogle a teraz był taki moment, ze ostatnie jeansy porwał i przez chyba 4 miesiące nie miał tego typu spodni, bo skąpił na nowe:crazy:. wprawdzie od półtora roku jesteśmy w trakcie baaaaardzo przeciągającego sie wykończania domku i cierpimy na chroniczny brak kasy :szok: ale bez przesady.
moim zdaniem właśnie teraz (czas przecen i wyprzedaży) mamy dobrą okazję do nadrobienia braków ubraniowych.

ale do rzeczy.
wczorajsze zakupy to był jak dla mnie mega totalny nalot na wszelkie sklepy damsko-męsko-dziecięce w jednej z nielicznych galerii w moim mieście. miałam nadzieje, ze kupimy cos fajnego (z naciskiem na spodnie akuratne na wiosnę) dla małego) własnie w H&M ale sie grubo rozczarowałam. w naszym mieście wyprzedaże w tym sklepie to pic na wode. w dziale dziecięcym dla chłopaków byl tylko jeden regalik z przecenami a to co na nim wisiało to były jakieś marne resztki z dna magazynu. wprawdzie wybraliśmy jedne spodnie za 20 zeta ale przekonała nas do tego bardziej cena niż wygląd spodni.
osobiście nie mam porównania jak to jest w sklepach tej sieci w innych miastach ale z opowiadań znajomych wynika, ze nasze H&M oferuje w większości resztki ze sklepów z innych miast a poza tym za wyższa cenę.
ogólnie rzecz biorąc mi osobiście rzeczy z tego sklepu nie podchodzą, ale z ubrań dziecięcych to podoba mi to co mają.

poza tym kopiłam też dwie bluzeczki na lato dla siebie - dwie za 44 zeta.
super sweter zapinany na jeden guzik za 59 zeta.

dla syna:
w/w spodnie + drugie spodnie bojówki moro za 52 zeta, rajstopy 2 pary za 15 zeta i body za 9 zeta.

mąż zaszalał:blink: i kupił dwie koszulki na lato za 29 zeta szt. + bluzka z długim rękawem za 39 zeta to w reserved no i slipy:-D.

jestem w miarę zadowolona:-).
 
nasz hm tez badziewie a nie promocje dla dzieci robi - jeszcze nigdy nic tam w promocji nie kupilam, za to mi udalo sie kupic wczoraj czarne skorzane buty na bardzo wysokim obcasie z 4 paskami zapinanymi nad kostka w wyprzedazy - z 199 na 50 pln i jestem podwojnie zadowolona, bo nie dosc - ze buty fajne, to jeszcze za bezcen je kupilam
 
witami z gory przepraszam że piszę nie na temat ale czy mógłby mi ktoś powiedzięć jak zacząc nowy post- od godziny mecze sie z szukaniem i lipa-nie mam zielonego pojęcia!!!!!!!:crazy:
 
w takim tempie jak sie bede zbierac za zakupy to moze sie na przyslzoroczne wyprzedaze zalapie :-D

Wrocilam od rodzicow z mysla ze skocze na jakies zakupy (dla siebie, bo dla Jancia wszystko wlasciwie mam) no i mowy nie ma poki co :no:

Ale wszystkim lowczyniom okazji gratuluje :-)
 
reklama

Yoanka rzeczywiście super okazja Ci sie trafiła:tak:.
ja raczej nie mam takiego szczęścia co do wyprzedaży. W sumie to chyba raz tylko udało sie mi kupic cos dużo taniej. pod koniec lata likwidowali u nas jeden ze sklepow z ubraniami dla dzieci i tam kupilam synkowi kurteczkę Wójcika za 25 zeta przecenioną ze 125. byłam mega szczęśliwa. mam tylko nadzieje ze na wiosnę będzie akurat:-).
 
Ostatnia edycja:
Do góry