reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

Ja też mam ten problem. Ale konsekwentnie i cały czas układam do spania na boku, raz na jednym, raz na drugim... zobaczymy
 
reklama
Widze, ze wszystkie malenstwa tak maja :-) moja mala tez woli prawa strone od lewej wiec jak jak dlade do lozeczka to zawsze staram sie ja przekrecic tak by patrzyla w druga. Tylko tak jak mowi Anetas to walka z wiatrakami bo po kilku minutach i tka jest po swojemu :sorry2: Jak uloze kocyk z prawej strony by sie nie obracala to tak kombinuje ze w koncu laduje glowka w kocyku i sie dusi, ale lezy na swojej ulubionej stronie :sorry2::blink:
 
Czy któreś z naszych październikowych dzieci ma jeszcze pępuszek? Magdalenka skończyła dzisiaj 5 tygodni, a kikucik dalej siedzi:wściekła/y:
 
U nas kikut odpadł już w drugim tygodniu - o ile dobrze pamiętam to w 10 dobie. Może powinnmaś skonsultować to z lekarzem. Trzeba powąchać, czy nie śmierdzi - jeśli jest jakiś niemiły zapach to koniecznie do lekarza. Może powinnaś więcej spirytusu stosować tak, żeby troszeczkę wleciało pod kikucik i potem osuszyć gazikiem.
 
do położnej bym się wybrała albo zadzwoniła niech przyjdzie (przecież to jej praca ) żeby zalapisowała i wtedy szybciej odpadnie :tak:
 
zamówiłam fridę bo ta cholerna gruszka doprowadza mnie do szaleństwa....jak tylko przyjdzie pocztą to gruszka wyląduje głęboko w koszu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
 
reklama
U nas kikut odpadł już w drugim tygodniu - o ile dobrze pamiętam to w 10 dobie. Może powinnmaś skonsultować to z lekarzem. Trzeba powąchać, czy nie śmierdzi - jeśli jest jakiś niemiły zapach to koniecznie do lekarza. Może powinnaś więcej spirytusu stosować tak, żeby troszeczkę wleciało pod kikucik i potem osuszyć gazikiem.

do położnej bym się wybrała albo zadzwoniła niech przyjdzie (przecież to jej praca ) żeby zalapisowała i wtedy szybciej odpadnie :tak:

arabella a jak dokladnie robisz przy pielegnacji pepka?
i nie denerwuj się bo nam tydzien temu odpadl :)

Nie śmierdzi. Kikucik jest króciutki (równo z brzuszkiem albo i krótszy), ale staram się trochę podważyć i tam leję ten spirytus.
Położnej mówiłam w zeszłym tygodniu, wczoraj oglądał lekarz i stwierdzili, że jak suchy to może być. W sumie to się nie denerwuję, bo już to przerabiałam z Michalinką - jej odpadł jak miała równo 6 tygodni (a już nas straszyli chirurgiem)
 
Do góry