reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
nie pisałam wam chyba że dziewczyny są razem w pokoju już
no więc śpią razem od soboty, póki co jest ok

wczoraj Pyś nie spała w dzień i o 21 sama poszła do łóżeczka ale jak nikt nie widział przeniosła się do Izy łóżka i tam zasnęła :-D musiałam ją przenieść bo Izek nie miał gdzie spać

spała do 7.40, w nocy coś tam jęczała, trochę przez sen, trochę chciała jeść ale dotrwała do rana jakoś ;-)
 
A u nas wczoraj była wojna. Myślałam, ze nam policję zawołają. Maja po chorobie nauczyła sie, że zasypia jak ją głaszcze po główce. Wczoraj się zbuntowałam i sie DARŁA!!!!! do 23,30.:crazy:
 
Hubek zawsze zasypia jak go głaszczę po główce:tak: no chyba, że sie zbuntuje to wtedy mnie odpycha i chce by tylko mu coś zaspiewać:sorry2:nie moge go zostawić samego, bo wtedy sie denrwuje i zaczyna drapać...:baffled: widocznie taki leluś z niego

a jednak ta nocka cała przespana bez pobudki to tylko jednorazowy prezent był:dry: ostatnie dwie znowu z nocnym jedzeniem o 5:-(
 
Hubek zawsze zasypia jak go głaszczę po główce:tak: no chyba, że sie zbuntuje to wtedy mnie odpycha i chce by tylko mu coś zaspiewać:sorry2:nie moge go zostawić samego, bo wtedy sie denrwuje i zaczyna drapać...:baffled: widocznie taki leluś z niego

(

Mój "leluś':-D tez zasypia przy kołysance,jakoś mi to nie przeszkadza.Czasem go głaszcze po pleckach,po rączce,czasem nie...Przyzwyczaiłam sie juz ,że to taki moment tez mojego wyciszenia,te 10 -15 minut tylko ja i Kubus.
 
Ja śpiewam,potem nucę i klepę po dupce:-D
dopiero zasnął,ale się napłakał przy tym,bo co się z nim położyłam, to wariował,chciał mnie "bić i "kopać"więc schodziłam,a na koniec przyciął sobie łapkę w drzwiach i płakał aż w końcu usnął:-(
 
Mnie też nie przeszkadza samo głaskanie. Przeszkadza mi to, ze to się przeciąga u niej w nieskończonosć. Kiedyś wystaczyło, ze położyłąm jej rękę na główke, i już się wyciszała. A teraz ona skacze w każdą stronę, a ja mam ganiać za nią z ręką i ją głaskać. Więc postanowiłam to skończyć.
 
A u nas wczoraj była wojna. Myślałam, ze nam policję zawołają. Maja po chorobie nauczyła sie, że zasypia jak ją głaszcze po główce. Wczoraj się zbuntowałam i sie DARŁA!!!!! do 23,30.:crazy:

To u nas tak bylo kilka dni temu. Milena darla sie w nieboglosy i tez bylam pewna ze policja przyjedzie. Z reszta ostatnie noce sa do dupy. I Milka jest chora i ja.
 
reklama
LUSIA WCZORAJ poszla spac pozniej bo o 22.00, dzis musialysmy wstac o 8.00 i mi padla o 18.00, jestem ciekawa czy to tylko drzemka (mam nadzieje ze nie:szok:) czy ze pospi do rana:confused::confused::confused:oby.....:sorry2:
 
Do góry