reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Afi w 15 tygodniu ciąży a wodnista wydzielina

Dołączył(a)
21 Luty 2024
Postów
4
Hej Wam, piszę ponieważ martwi mnie mój wynik AFI 3,8 pod koniec 15 tygodnia. Lekarz nie skomentował na wizycie ilości wód, a wynik zobaczyłam dopiero po. Czy któraś z Was wie jakie są normy na takim etapie ciąży czy w ogóle to powinno być mierzone w tym tygodniu? 😞 dodam, że od wtorku mam bardzo wodnistą wydzielinę, boję się, że to wody.
Dziękuję za pomoc
 
reklama
Hej Wam, piszę ponieważ martwi mnie mój wynik AFI 3,8 pod koniec 15 tygodnia. Lekarz nie skomentował na wizycie ilości wód, a wynik zobaczyłam dopiero po. Czy któraś z Was wie jakie są normy na takim etapie ciąży czy w ogóle to powinno być mierzone w tym tygodniu? 😞 dodam, że od wtorku mam bardzo wodnistą wydzielinę, boję się, że to wody.
Dziękuję za pomoc
Kup papierki lakmusowe do sprawdania ph. Wody mają inne - sprawdzisz.papierkami w domu czy to to.
 
Na pewno jest to wartość całego AFI czy może tylko jednej kieszonki? Bo aż wierzyć mi się nie chce,ze jesli całe AFI wynosi 3,8 to nie powiedział ci nic na jego temat…ja pod koniec ciąży miałam 7 i lekarze ciagle komentowali,ze jest to niski poziom. Wartość poprawna jest od 5 do 20. Wszelkie wartości poniżej i powyżej nie są prawidłowe. Skonsultuj to ze swoim lekarzem lub idz do innego…
 
Do góry