reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Ilonko- może i coś tam u mnie widac ale musze Ci powiedziec ze jest to moja druga ciąza a podobno w drugiej ciązy brzuszek szybciej si pokazuje ze wzgledu na miesnie brucha, ktore nie sa juz takie zwarte jak w pierwszej ciązy
Ja w ciązy z synkiem dopiero mialam taki brzuszek pod koniec 4 miesiąca.....wiec Kochana nie obejrzysz sie a bedziesz sie chwalic swoja pileczka:)
 
reklama
Ilonka ciesz sie Słoneczko :) ja to juz nie mieszczę sie w zadne normalne ubrani, a sukienke na cywilny szukałam cała sobote.
Patrycja ja tez jutro zobaczę mojego maluszka ;) już nie mogę się doczekać a wizyta dopiero o 19
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny normalnie się popłakałam:-D Jak usłyszałam Serduszko mojej Kruszynki:-D:-D:-D Moja gin. powiedziała że straszny wiercipiętek i nie usiedzi w jednym miejscu:laugh2::laugh2::laugh2: Wieczorkiem zeskanuje zdjęcie to wstawię:tak:
Anisen trzymam kciuki za Ciebie i za maluszka:tak:
Czarodziejka śliczny brzuszek a będzie jeszcze piękniejszy:tak:
 
Dziękuję Dziewczynki za pocieszenie, ale gdybym widziała ten rosnący brzuszek byłabym o niebo szczęśliwsza, że na pewno Moja Dzidzia rośnie :-p chociaż wiem, że w styczniu wszystkie będziemy narzekać na duże brzuszki :-):-) haha


patrycja214 koniecznie pochwal się swoim maleństwem :)
 
Tak jak obiecałam wklejam fotke, ale nie wiem czy sie czegos dopatrzycie, zdjecie robione przez brzuch z profilu dzidzi
 

Załączniki

  • dzidz.jpg
    dzidz.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 43
ja widzę!!! i rączkę i nóżke i głowkę i brzuszek , mozna sie nawet malutkiego noska dopatrzec :) to chyba pierwsze USG na którym cos widzę :D
 
reklama
Do góry