reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie

sandra- fajnie,że sarak trafiła w "dobre ręce":tak::tak: jeśli masz możliwość zrobienia wszystkich testów,nie miej wątpliwości - zrób, tym bardziej,że za to nie płacisz...
 
reklama
sandra- fajnie,że sarak trafiła w "dobre ręce":tak::tak: jeśli masz możliwość zrobienia wszystkich testów,nie miej wątpliwości - zrób, tym bardziej,że za to nie płacisz...
Za testy bede placic, tylko wizyty mam za darmo. Jutro jedziemy robic na bialko mleka krowiego i kosztuje to 30zl ze skierowaniem. Wydaje mi sie, ze za kazdy alergen placi sie mniej wiecej tyle.
 
AgaMonika, moze nie koniecznie czekolada tylko kakao podobno bardzo mocno uczula i raczej nie wprowadza sie go do 3 roku zycia, tak samo jak miodu.

A my dalej z mlekiem na nie. dalam mlodemu jogurt banan (gerbera) i znow mu placki na buzi wyszly. Dobrze ze po serach nic nie ma.
 
Wama, oby Patowi jak najszybciej placki z buzki zeszly. Zrob znowu ok. miesieczna przerwe i sprobuj ponownie.

A ja juz nie wiem na co to moje dziecko moze miec ta alergie. Odstawilam jej produkty mleczne i jajka, juz ponad tydzien jest na takiej diecie. Skore miala od kilku dni idealna, a dzisiaj rano patrze, a tu znowu ma plecy w czerwonych plackach :baffled: Skad to sie wzielo :confused:
 
ojej bardzo Wam współczuje a raczej dzieciaczkom tych alergii, po co dziadostwo sie przyplątuje :no:
ja małej daje nesquika przed spaniem i jak sie obudzi rano o 6 robie na mleku 3,2% i odpukac niec się nie dzieje:-)
 
Mada, dajesz Ami takie normalne kakao w granulkach z Nesquika? Oj zazdroszcze :zawstydzona/y: Kiedy Sarka bedzie mogla w koncu normalnie jesc :baffled:
 
Sandra moze Sara sie mocno w nocy spocila i stad sa te placki, Pat tez czasem tak ma, albo moze podczas Twojej nie obecnosci Sarze wpadlo w rece cos z zakazanego jedzenia. Jak masz masc i jest to wysypka po spoceniu to powinna zejsc w ciagu 24h a jak nei zejdzie to wtedy jedzenie jakies ja uczulilo. Dobre jest prowadzenie kalendarzyka, zapisywanie doslownie wszystkiego co mala dostala i mniej wiecej dana godzine.
 
Jakie dajecie herbatki do picia Hippa ??bo nie wiem ktora kupic herb.malinowa z dzika roza bedzie mogla?oj biedne te alergiki sa masakkra
 
reklama
Jeszcze na tym watku: Zadzwonilam wlasnie do laboratoirum czy sa juz wyniki badania Sary na alergie na bialko krowie i z testu wynika, ze nie jest na nie uczulona - tak mnie pani w rejestracji poinformowala, ze wszystko jest w porzadku. Myslicie, ze taki wynik testu IgE jest miarodajny?
 
Do góry