reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziękuję za kciuki - przydadzą się :) ja jestem dobrej myśli.. w poniedziałek byłam u lekarza i powiedział mi że serduszko jest podzielone na 4 i przepona pracuje prawidłowo, pęcherz też wydaje się pracować dobrze - i uspokoił troszkę mnie bo powiedział że bardzo często przy ZD towarzyszy jeszcze jakaś wada serduszka czy inne nieprawidłowości.. także jak powiedział mi że z serduszkiem ok to póki co ciesze się każdą nawet najmniejszą dobrą nowiną :) a na kiedy masz Asiu termin?
 
reklama
Czyli obydwie "zimowe" Dziewczyny będą :) U mnie tak na 80 proc. to córeczka, pani dr powiedziała, że na razie się pod tym nie popisuje :-D
Caroline za 2tygodnie będziemy się cieszyć z Twojego dobrego wyniku, zobaczysz:biggrin2:
Zmykam spać, dobrej nocki :)
 
Asiu cieszę się razem z Tobą :-D
Caroline będzie dobrze, ale kciuki dalej trzymam :-)
Wy Dziewczyny uważajcie, bo te zimowe panienki to potrafią dać do wiwatu ;-) Moja się urodziła 31 stycznia i to jest tajfun, nie dziecko ;-) Ale jest też baaaardzo pomocna i serducho ma na dłoni :-)
 
Hej dziewczyny, troche sie nie odzywalam. Zdecydowalam sie na amino i w poniedzialek milalm robione badanie o 10 rano. Strasznie sie balam ale badanie samo w sobie nie boli, u mnie trzeba bylo wbijac sie 2 razy bo dzidzia ruchliwa. Juz w srode o 11 rano zadzwonili ze szpitala i powiadomili o pierwszych wynikach! nie spodziewalam sie az tak szybko ale jak sie okazuje wyniki sa juz znane od 24-48 godz.Wykluczony ZD i Edwardsa i Turnera! Odetchnelam jak nigdy dotad w zyciu!!! Reszte wynikow w ciagu 2 tyg. Nawet nie wiecie jaka jestem teraz spokojna, depresja zniknela i ciesze sie ciaza. Mysle, ze jesli ktoras z Was ma jakies obawy czy robic amino czy nie to nie zastanawiajcie sie i robcie bo niepewnosc jest straszna, jak macie jakies pytania to smialo jestem na bierzaco;-);-);-)
 
Motylek bardzo się cieszę i gratuluję. Teraz już spokojnie proszę chodzić do końca ciązy i cieszyć się tym stanem póki jeszcze nie dokucza aż tak bardzo ogormny brzuszek :-D
Caroline trzymam kciuki, będzie dobrze :))
 
reklama
Do góry