reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Nikola głowa do góry:-) wszystko będzie dobrze. Jeszcze niedawno przechodziłam to samo,dobre wyniki nt,kosc nosowa widoczna a badania z krwi złe......a teraz czekam na zdrowego synka(po wynikach amnio)...
Tonie bedzie dla ciebie łatwy okres ale wierzę ze zakonczy sie pozytywną wiadomością:) trzymam kciuki!

Natalia życzę wszystkiego dobrego no i oczywiście szybkiego i lekkiego pirodu:*
 
reklama
Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie i slowa otuchy :) Poki co jestem spokojna ale mam jeszcze tydzien do amnio. Wydaje mi sie ze najgorszy bedzie okres czekania na wyniki.
Natalio rowniez zycze wszystkiego co najlepsze i napisz po jak sie czujecie z bobo
 
My juz nareszcie razem :) i wszystko narazie dobrze, malutka jest zdrowa :). Porod byl ciezki i bolesny ale dzidzius polozony na brzuchu wynagradza wszystkie meki ;). Nikola a Ty juz po amnio? Jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Natalia - gratulacje:) a pózniej będzie pierwszy uśmiech na który warto czekać:) dobrze ze jesteście już razem

Nikola - sama dobrze kończące sie historie jak widać wiec głowa do góry, będzie dobrze, musi byc
 
Ja juz po amnio :) nic przyjemnego ale przynajmniej wynagrodzone bo wynik wyszedl zdrowy chlopiec!!!!!!!! :D jestesmy strasznie szczesliwi :-D:-D W koncu moge isc na pierwsze zakupy i zaczac zastanawiac sie nad imieniem. Natalio gratulacje i zdrowka dla Was :-) Teraz czas by cieszyc sie ciaza :D
 
Nikola - gratulacje:) a jak to sie stało ze tak szybko masz wynik? Robiłaś jakieś dodatkowe badania? Po dobrym wyniku można wreszcie cieszyć sie ciąża, pamietam to uczucie:)
 
reklama
Dziekuje wam wszystkim za wsparcie i zycze zeby wszystkie te historie konczyly sie jak moja. Nikola gratuluje zdrowego chlopca ☺ nie moglo byc inaczej.
 
Do góry