reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Sa wyniki amnio i mamy zdrowa coreczke! Jestem najszczesliwsza osoba na swiecie.
Mi usg wyszlo dobrze. Jednynie paapa zle, a przede wszytkim test potrojny, tragicznie, w kierunku ZD 1:44. Nie wiem skad biora sie te zle wyniki i czemu bylam w grupie wysokiego ryzyka. Najwayniejsye ye wsyzstko sie dobrye skoncyzlo.
 
reklama
Sa wyniki amnio i mamy zdrowa coreczke! Jestem najszczesliwsza osoba na swiecie.
Mi usg wyszlo dobrze. Jednynie paapa zle, a przede wszytkim test potrojny, tragicznie, w kierunku ZD 1:44. Nie wiem skad biora sie te zle wyniki i czemu bylam w grupie wysokiego ryzyka. Najwayniejsye ye wsyzstko sie dobrye skoncyzlo.

Kochana gratuluję!!!!! Super wieści!!!!!
Trzeba o tym pisać dla innych Mam, które czekaja na wynik, ze te testy to statystyka!!!!!!!!!!
U mnie było podobnie USG sssuper, a test Pappa do du.., dopiero amnio wykluczyło.

Ale patrze na Twój suwaczek i bardzo wczesnie miałaś to amnio??? W którym tygodniu???
Bo robią od 15tego!
Miałaś metodą FISHa rozumię???
 
Ostatnia edycja:
Ja mieszkam w Czechach i tu juz robia na tym etapie. Dzis mialam wyniki fisha a na calkowite mam sie zglosic za 3 tygodnie.
Podobnie jak ty usg super a paapa zle. Glupie statystyki i szkoda nerwow i narazania maluszka na nie potrzebne stresy. U mnie na szczescie wszystko rozegralo sie w przeciagu 3 dni. We wtorek usg genetyczne plus odbior wynikow paapa (czy jak sie to pisze), sroda rano juz amnio, a dzis popoludniu wyniki. Poprostu super expres. Ciesze sie ze mam taka super opieke medyczna i na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.
A pisze wszystko wlasnie datego, zeby inne dziewczyny wiedzialy ze te testy papa to TYLKO STATYSTYKA i nie oznaczaja wyroku!!!
Pozdrawiam!
 
Ja mieszkam w Czechach i tu juz robia na tym etapie. Dzis mialam wyniki fisha a na calkowite mam sie zglosic za 3 tygodnie.
Podobnie jak ty usg super a paapa zle. Glupie statystyki i szkoda nerwow i narazania maluszka na nie potrzebne stresy. U mnie na szczescie wszystko rozegralo sie w przeciagu 3 dni. We wtorek usg genetyczne plus odbior wynikow paapa (czy jak sie to pisze), sroda rano juz amnio, a dzis popoludniu wyniki. Poprostu super expres. Ciesze sie ze mam taka super opieke medyczna i na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.
A pisze wszystko wlasnie datego, zeby inne dziewczyny wiedzialy ze te testy papa to TYLKO STATYSTYKA i nie oznaczaja wyroku!!!
Pozdrawiam!

Och no to super macie w tych Czechach opiekę tylko pozazdrościć jejku ...nawet nie bede porównywac do nas :(
No to sssuper wieści i napisz jeszcze za 3tyg. końcowy wynik amnio, pozdrawiam:)
 
Napewno da znac. Za 2 tyg czeka mnie usg ze specjalista o badania echa serca. Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Ale mimo wszystko wciaz mnie nurtuje jedna rzecz...dlaczego bylam w grupie wyzokiego ryzyka??? Na jakiej podstawie jest to obliczane?? Czy w swojej krwi mam cos nie tak???
 
Napewno da znac. Za 2 tyg czeka mnie usg ze specjalista o badania echa serca. Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Ale mimo wszystko wciaz mnie nurtuje jedna rzecz...dlaczego bylam w grupie wyzokiego ryzyka??? Na jakiej podstawie jest to obliczane?? Czy w swojej krwi mam cos nie tak???

Wiesz ja też nie otrzymałam odpowiedzi na to pytanie, u mnie USG było naprawde ok a krew nie bardzo, brali pod uwagę wiek, tą krew i USG-wynik zagrożenie ZD inne nie.
Podobnież wystarczy, zę jest się lekko podziębionym lub było, albo przyjmowało jakieś leki lub paliło itp. to moze mieć wpływ na taki wynik, łożysko też zatrzymuje różności więc dlarego są takie wyniki, a dzieci zdrowe.
Ja przeżyłam horror 2 amnio (wcześniej pisłam co i jak) więc teraz po USG echo serca jestem przeszczęsliwa, czego i pozostałym Mamuśkom życzę!!!!
 
reklama
Do góry