reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Witam
Miałam dzisiaj planowaną wizytę u gina. wszystko ok, nadal pracuje, ale od wczoraj zaniemogłam, jestem taka zmęczona, w pracy czuję się w miarę dobrze, ale za to popołudniu strasznie, rano brzuszek niewielki i w miarę miękki a popołudniu twardy jak kamień i strasznie ciągnie czuje się wtedy jakbym była co najmniej w 8 ms. no i lekarz po badaniu stwierdził, że mam w środku wszystko bardzo napięte i zapisał luteinę + magnez
wzięłam sobie tydzień L4 aby odpocząć bo tempo za duże
a w poniedziałek mam amniopunkcję
 
Witam
Miałam dzisiaj planowaną wizytę u gina. wszystko ok, nadal pracuje, ale od wczoraj zaniemogłam, jestem taka zmęczona, w pracy czuję się w miarę dobrze, ale za to popołudniu strasznie, rano brzuszek niewielki i w miarę miękki a popołudniu twardy jak kamień i strasznie ciągnie czuje się wtedy jakbym była co najmniej w 8 ms. no i lekarz po badaniu stwierdził, że mam w środku wszystko bardzo napięte i zapisał luteinę + magnez
wzięłam sobie tydzień L4 aby odpocząć bo tempo za duże
a w poniedziałek mam amniopunkcję

Odpoczywaj to Ci się przyda

Ja generalnie nadal na pełnych obrotach, boje się myśleć co by było gdybym musiała zwolnić. Syn za miesiąc ma operacje a teraz znowu meczy go kaszel astmatyczny. W następnym tygodniu mąż pracuje po 12 godzin... otwiera nowy punkt sprzedaży. Zostaje z wszystkim sama ... i całe szczęście póki co wieczorami mam czas chwile odpocząć.
 
Mam podobnie, ostatnio ciągle sama, mąż w delegacji, wraca na weekend po 3 tygodniach aby jechać ze mną na amniopunkcję i wraca z powrotem. Ja pracuję 8-16 w domu ok.17. W domu czekają na mnie 8 i 11 latka, trzeba obiad dokończyć, zakupy, lekcje itd. i o 21 padamy spać, więc nie dziwie się, że mój organizm się buntuje, do tego moja pełnoletność ;) Oby do przodu jeszcze troszkę i w listopadzie planuję już L4 bo nie pociągnę w takim tempie za długo.
W weekend mamy zamiar powiedzieć córką, że będą miały rodzeństwo będzie to już 16 tydz. Jestem mega ciekawa ich reakcji szczególnie tej młodszej.... coś czuję, że nie będzie zadowolona
 
Witam! Miałam dzisiaj wizytę u gina. Wszystko wygląda dobrze i na 99% będzie to dziewczynka. Mam nadzieję, że będzie zdrowa ale na wynik muszę czekać z tydzień bądź dwa.
 
Witam wszystkich
asmi21 super wieści, będzie dobrze
Ja dzisiaj miałam amniopunkcję. Sam zabieg nie taki straszny, faktycznie prawie nie boli, czuć tylko mały dyskomfort. Jak na razie wszystko ok. mam łykać dzisiaj no-spę, nie przeciążać się a jutro już wrócić do swoich spraw codziennych. Ja właściwie czuję się jak po pobraniu krwi i oby tak zostało.
U mnie 50% chłopiec ale to nic pewnego, dowiem się za 2-3tyg.
 
reklama
To czekanie na wynik jest najgorsze. Ja amniopunkcje miałam 3.10 i jeszcze trochę czekać muszę. Najgorsze, że nie podają wyników przez telefon.
 
Do góry