reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Ja już odliczam godziny do amnio. Ostatni tydzień był raczej bezstresowy, nie myślałam o tym za dużo, bo córka, praca i inne obowiązki. Dopiero dzisiaj dopadł mnie stres i taka jakby niepewność, warczę na wszystkich i chyba jestem nie do zniesienia. Ale, co najśmieszniejsze, najbardziej martwi mnie to, jak mój Niemąż poradzi sobie rano z naszą córką ;) Ja o 7 rano wybywam z domu, a on pierwszy raz całkiem sam musi ogarnąć rano wszystko od A do Z, czyli od pobudki (co nie jest łatwe), przez ubieranie (tragedia), śniadanie (jakoś pójdzie), po wyjście z domu (na pewno czegoś zapomni, byle nie dziecka ;) ) i odstawienie do przedszkola (uff).
 
Panna Migotka, ja aż z woj.slaskiego jechałam na powtorna amnio do Warszawy i tego co się obawiałam jako jeden z największych strachów to to, jak moja mama poradzi sobie z uśpieniem synka, bo musiał nocować już u niej noc przed zabiegiem (o4 mieliśmy pociąg) i jak później zniesie zmianę opieki między moją mamą,ktora szła do pracy na 14, a ciocia,ktora specjalnie się zwolniła wcześniej....biedak dał się się uśpić mamie dopiero o 23.00, o 6 już wstali, a u cioci miał już gorączkę z wrażenia.... Syn 2.5 roku teraz :)
 
Dziewczęta, ja już po. Zabieg zupełnie bezbolesny, ale rzeczywiście nieprzyjemny. Podobno mój płyn owodniowy dosyć gęsty i dr pytała, czy miałam krwawienia w ciąży lub krwiaka, bo zwykle z tym jest to związane. No nie miałam. Dodatkowo na usg wyszło ognisko hyperechogeniczne w serduszku, ale nie martwię się tym. Wynik za 2 dni!
 
reklama
Do góry