reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antoś koniec 31tg, 1500g. ur. 1.03.2013

Tak myślę :) Jesteśmy już spokojniejsi ,bardzo dobrze się chowa nam skarbek:) .
Ja osobiście to jestem innym człowiekiem juz psychicznie ,bardziej wyluzowany i szczęśliwszy co nam się przydażyło ,że mamy takiego słodkiego Antosia:)
Pozdrawiam wszystkich na tym forum
 
reklama
Dziękujemy :) Antoś waży już 2640g, niedłudo dodamy jakąś fotkę żeby ciocie wszystkie go zobaczyły :)tylko jeszcze doradzcie nam ,co mamy najlepiej robić czy budzić go co te 3godziny na jedzenie czy czekać aż sam sie bedzie wybudzał ,nieraz to bez problemu budzi się sam co 2godz ,a nieraz to i potrafi 4 przespać nawet
 
a bym nie budziła bo 4 godz to nie jest długo. tym bardziej że ładnie rośnie. raz wstanie co 2 godz a raz co 4 i ok.

a macie teraz jakieś kontrole lekarskie zaplanowane?
 
Ja bym nie budziła, jak ładnie przybiera na wadze. Niech sie malutki wyśpi. Życie jest męczace...musi buedaczek odespać sporo...SUper sobie radzi, ale pamietajcie, ze jest wcześniaczkiem i miał cieżej niż dzieci urodzone w terminie.
 
Mamy teraz na 30kwietnia wizytę u neurologa ,i ogólną w przychodni .
Z tego co nam wychodzi to nasz Antoś przybiera 20-30gram na dzień nie wiemy czy to wystarcza ,karmi się tylko na piersi:)
 
Dziewczyny maja racje by uwaznie podchodzic do tego wybudzania, ja moich chlopakow wybudzalam dzien/noc co 3 godziny na karmienie az osiagneli wage 3kg, a pozniej tak sie przyzwyczaili, ze glodni czy nie co 3 godziny wolali o jedznie nawet tylko troche jedzac I dopiero jak mieli 5 miesiecy to udalo nam sie przestawic na system 4 godzinny! no ale z drugiej strony to wazniejsze jest przybieranie na wadze!
 
Skoro ladnie przybiera na wadze
to nie ma sensu go wybudzac co 3 h ...:no:
jak zglodnieje to sie napewno odezwie...
wyluzujcie troszke
zycie nie moze polegac tylko na kontrolowaniu czasu i zyc wedlug zegarka...
dajcie sie porawac naturze :-D
 
reklama
Witam serdecznie po ponad miesięcznej przerwie :)
W tym okresie bardzo dużo się zmieniło w naszym życiu i ogólnie Antoś się zmienił ,we wtorek nasz synek ważył już 4700g:)
Pszeszedł już dwie wizyty okulistyczne i wszystko jest w jak najlepszym porządku ,teraz mamy kontrole jak ukończy 1 roczek.
Dzisiaj miał wizytę u ortopedy ,i tam też wyszło wszystko super,sam ortopeda nie mógł uwierzyć że to jest wcześniaczek ,Antoś dostaję cały czas żelazo Ferrum Lek ,3ml dziennie .je praktycznie tylko z piersi , i jest poprostu słodki .
Kochamy go z żoną bardzo mocno, :)

I teraz apel do wszystkich świeżych rodziców wcześniaków ,: Warto nie tracić nadzieji,i zawsze walczyć i wierzyć ,a uwierzcie mi później jest wiele radości ,napewno więcej niż tych nerwów w szpitalu i na początku całej przygody:):):)

Pozdrawiamy wszystkich Artur,Kasia i Antoś:)
 
Do góry