reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja dla karmiącej mamy

reklama
Ja po Cerazette nie miałam @ ale brałam tylko 1 miesiąc. Z objawów ubocznych to miewałam zawroty głowy. Jutro łykam ostatnią tabletkę i nie chcę więcej.
Pozdrawiam
 
poki co mam cerazette. Przepisala mi polozna po nieudanym i bardzo nieprzyjemnie bolesnym zalozeniu spiralki:no:

Te tabsy sa jakies dziwne, bo od kad je biore pobolewa mnie brzuch jak na @. Spiralke bede zakladac za pare tygodni, bo wtedy bylo za wczesnie i wyszla mi.
 
reklama
ja biorę od 16.05 Azalię.. jedyne co to dostałam od razu "okres" na drugi dzień który jeszcze jest (w sumie się już kończy) ale teraz się tak zastanawiam po co je biorę skoro nie mam w ogóle ochoty..


Nikii jak na Ciebie te tabletki działają??:)
 
Do góry