reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelcia gratulacje :-)

Porodu nie miałaś łatwego, ale teraz szybciutko dochodź do siebie i ciesz się maluszkiem. Pierwszy chłopiec na marcówkach... Jeszcze raz gratulacje:tak:
 
reklama
jestem w szoku!!!!! nie było mnie dwa dni a raczej nie miałam czasu doczytać forum a tu już trzy:))))
TRUDA EWELCIA serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!! buziaki dla was i maleństw!!!
 
Gratulacje Ewelcia!!!!!!!!!
Dużo zdrówka i spokoju dla Ciebie i Twojego Synka!!!!
troche zazdroszcze tym mamusiom ze maja swoje maleństwa juz przy sobie, a ja boje sie, bo niewiem jeszcze co mnie czeka??
 
GRATULUJE Ewelinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze ze wszystko juz poza Toba oraz synek przytulony do piersi ,teraz zycze szybkiego powrotu do siebie ,dobrego samopoczucia i przespanych nocek;-):tak:
 
gratuluje wam wszystkim tesi nie Ty jedna:) rowniez się b boje nie tylko bolu trudnu boje się zeby z mała bylo dobrze
 
Madzik, a jakbyś na te swędzące miejsca spróbowała coś co daje się maluchom na podrażnienia? Jakiś alantan albo linomag? Natłuszczają i są hipoalergiczne.
 
Ewelcia serdeczne gratulacje!! dużo zdrowia dla ciebie i synka i szybkiego powrotu do sił:-)
 
Mam pytanie, czy jesteście spuchnięte?
Ja w żadnej ciąży nie byłam tak spuchnięta jak w tej - stopy, nogi, a nawet ręce i dłonie mam do tego stopnia spuchnięte, że od wczoraj mam problemy by zacisnąć dłonie w pięść. Na moje 25 kg na plusie ginka powiedziała ostatnio, że pewnie z 10 kg to zatrzymana woda.
Niestety nie poradziła nic na te obrzęki. Znacie jakieś sposoby?
Na szczęście ciśnienie i mocz mam ok, więc to nie gestoza.
Może brak ruchu w ciąży zrobił swoje, albo wiek 30+:-(
 
Vinniki, a może to przez sól w diecie? Ja nie puchnę w ogóle, ale ja praktycznie bez soli żyję (i przed ciążą i w ciąży), wiem, ze wszystkie gotowe produkty zawierają duzo soli, wiec jesli robię cos sama, to już nie solę.
A moze po prostu nerki są jakos ucisnięte i nie dają rady, moja kolezanka tak miala i tez puchła. Nawet rozwazali założenie jej cewnika na koniec ciąży, ale ostatecznie jakos dała radę.
 
reklama
Czesc dziewczyny..
A co myslicie o sexie w moim przypadku...termin mam na 13.03 ale lozysko juz jest III st. i w ogole leki mi juz odstawili,szew zdjety brzuch coraz nizej skurcze coraz czesciej..okolo 3na godz..??
Według wielu lekarzy od początku 38 tygodnia jest się już w terminie - na suwaczku widzę, że zaczął Ci się pierwszy dzień tego tygodnia, więc tak teoretycznie to mogłabyś. Wiem z doświadczenia, że jak dziecko nie jest gotowe to i tak nie wyjdzie. Na mojego pierwszego syna podziałała dopiero oksytocyna, a kochałam się z mężem co drugi-trzeci dzień od 39 tygodnia, a urodził sie w 42. Tak więc seksik pomoże jak Maluch jest i tak gotowy!:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry