reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Astma Oskrzelowa

witajcie.
jestem astmatykiem od 28 lat w marcu urodziłam po wielkich trudach synka ciagle obserwuje jego reakcje bo boje sie zeby tego nie odziedzczył, polecam wam wszystkie mamy chorujacych maluszków na stany zapalne dróg oddechowych o wizytę i pobyt Centrum Pulmonologii Dziecięcej w Karpaczu, mnie uratowano tam życie dzięki temu mogłam urodzi c zdrowe dziecko.
Piszcie , pomogę pokieruję leczę sie tam już 16 lat
 
reklama
Witaj,
Sama jestem astmatykiem i w marcu urodziłam na razie zdrowego synka choć z przerażeniem go obserwuję czy aby nie ma jakichś objawów i niczego po mnie nie odziedziczy.
Natomiast polecam abyś ze swoim maleństswem udała sie na konsultacjęi może pobyt w Centru mPulmunologii Dziecięcej w Karpaczu , tam ja leczę sie 16 lat i tam uratowali mi tak naprawde moją przyszłość a właściwie życie.Tma zdiagnozują ustawią leczenie w takim młodym wieku twojego maluszka wszystko da sie jeszcze zatrzeć. Pomogę skieruję do odpowiedniego lekarza.
 
Witaj,
Sama jestem astmatykiem i w marcu urodziłam na razie zdrowego synka choć z przerażeniem go obserwuję czy aby nie ma jakichś objawów i niczego po mnie nie odziedziczy.
Natomiast polecam abyś ze swoim maleństswem udała sie na konsultacjęi może pobyt w Centru mPulmunologii Dziecięcej w Karpaczu , tam ja leczę sie 16 lat i tam uratowali mi tak naprawde moją przyszłość a właściwie życie.Tma zdiagnozują ustawią leczenie w takim młodym wieku twojego maluszka wszystko da sie jeszcze zatrzeć. Pomogę skieruję do odpowiedniego lekarza.
Witaj,
Sama jestem astmatykiem i w marcu urodziłam na razie zdrowego synka choć z przerażeniem go obserwuję czy aby nie ma jakichś objawów i niczego po mnie nie odziedziczy.
Natomiast polecam abyś ze swoim maleństswem udała sie na konsultacjęi może pobyt w Centru mPulmunologii Dziecięcej w Karpaczu , tam ja leczę sie 16 lat i tam uratowali mi tak naprawde moją przyszłość a właściwie życie.Tma zdiagnozują ustawią leczenie w takim młodym wieku twojego maluszka wszystko da sie jeszcze zatrzeć. Pomogę skieruję do odpowiedniego lekarza.
user_online.gif
progress.gif
 
WITAJ NICO!:-)!!dziekuje za odpowiedz i prosze napisz mi jak sie zalatwia ten szpital , i kto musi mnie tam skierowac?moze bym sprobowala bo juz nie wiem co robic:-(.ja sama juz myslalam o sanatorium w rabce,podobno tez tam jest dobrze,ale to wiem tylko z opowiesci.prosze daj mi jakies namiary do tego centrum.pozdrawiam i do uslyszenia....:-)
 
Witam jestem mamą Miłosz i Wojtka...
U Wojtka w styczniu tego roku trafilismy do szpitala z zapaleniem pluc w sposo zle leczonej astmy.. od tamtej pory dostaje leki wziewne.. przeciw zapalne (flixtide) i od polowy marca dostaje tez berodual (rozszerzający oskrzela) gdyz dostal napadu kaszlu... i takjby mu grało w klatce..
Niestety mamy z tym problem ze lekarze z mojego okregu nie wierzą ze takie male dziecko ma taką astme!!! tylko jeden lekarz (ordynator z oddzialu pedriatycznego) wypisuje recepty na leki... i kontroluje go... niestety przyjmuje prywatnie.. i bierze odwizyty 50zl... dochodzi do tego dojazd 50km od odemnie... rada nie rada jezdzimy ale to juz nadszarpnelo nasz budzet... a znikąt pomocy niema.... alergolog nie wierzy pediatra bez poswiadczenia nie wypisze lekow... błedne kólko..
staramy sie o zasiłek pielegnacyjny bez rezultatu...
 
Moj 7 i pol miesieczny senek zaczal chorowac na zapalenie oskrzeli jak mial 3-4 tygodnie i tak ma przerwy w braniu ich 10 dni...i od poczatku, u niego to bardzo szybko zaczyna w nocy kaslac i rano juz bach zapalenie oskrzeli bez kataru (on pojawia sie pozniej). Teraz jestesmy non stop na berodualu i pulmicorcie, zeby juz przynajmniej jakis czas innych lekarstw nie bral, w przyszlym tygodniu idziemy na badania, a ma podejrzenie o astme oskrzelowa
 
Do góry