reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby hug i Łóżeczko dostawne - jaka pościel?

reklama
Hej, moj synek urodził się w styczniu i przez pierwsze 2 tyg korzystaliśmy z rożka, a później spowijalam maluszka kocykiem. Taki noworodek ma jeszcze silny odruch moro, który może go wybudzać, wiec u nas śpiworki zaczęły się sprawdzać jakoś po skończonym drugim miesiącu. Bardzo polecam na ciepłe dni cienkie kocyki bambusowe z my memi - są piękne i bardzo delikatne. Nie wiem jaki masz model next to me. Ja do modelu forever dokupilam prześcieradełka dedykowane - one sprawdzają się najlepiej , ale jak podwiniesz pod materac nadmiar materiału to te do klasycznego lozeczka tez będą ok. Jeśli chodzi o wzory to chicco ma raczej klasyczne prześcieradełka, wiec jeśli interesują cię jakies wariacje kolorystyczne to spokojnie mozna tak zakombinować ;p Właśnie takie zwykle mam na zdjęciu :) łóżeczko powinno byc puste, chociaż wiadomo, ze czasem znajda się w nim jakieś zabawki :p poduszki nie używamy, polecam naromiast matę oddychająca na materac z chicco - mam wrażenie, ze synek nie poci się tak w ciepłe dni, a dodatkowo chroni materac przed zabrudzeniami. Nie kupowałam żadnego dodatkowego materaca, ten z zestawu wydaje się solidny ;) gratulacje i powodzenia z maluszkiem!! :)
 

Załączniki

  • AB0924CB-0A4D-4139-88EC-5F4818CB1822.jpeg
    AB0924CB-0A4D-4139-88EC-5F4818CB1822.jpeg
    467,2 KB · Wyświetleń: 44
Do góry