reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby Merc Q7 3w1

AnCia93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2010
Postów
390
Miasto
Puławy
Nie wiem kompletnie jaki wózek zakupić. Zastanawiamy się nad Baby Merc Q7 3w1. Podoba mi się, ma dużą gondole wydaje się stabilny itp. A wy może coś o nim wiecie, miałyście z nim jakieś doświadczenia?
Zobacz załącznik 313449
P.S. Pozdrawiam mamusie zdrówka w nowym roku :biggrin2:.
 
reklama
Nie znam tego wózka, ale jak dla mnie to kolejny "wynalazek" nie koniecznie funkcjonalny. Sama kiedyś pokierowałam się głównie fascynacją pewnym wózkiem, jego wyglądem i na tym się skończyło. Wózek sprzedałam po pół roku. Kupiłam dobra spacerówkę. Teraz wiem, że dla malucha (jeśli będzie jeszcze) kupię roana (duża gondola, przestronna spacerówka, wiele gadżetów na wyposażeniu: parasolka, torba, przykrycia na nóżki, folia) i dobry fotelik. Dobry tzn maxi cosi (uważam, że w tym przedziale wagowym ta firma robi najlepsze i najbezpieczniejsze foteliki). Wózek może i nie wygląda imponująco, ale jest mega wygodny dla dziecka. Fakt, zajmuje sporo miejsca i swoje waży. Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.e-wozki.pl/sklep/galerie/r/roan-marita-wielofunkcyj_105.jpg Fajnie, że gondola ma regulowane dno i jak dziecko (jak moje) chce wczesnie trochę świata zobaczyć to można nieco podnieść.
 
Ostatnia edycja:
Do góry