reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

Dziękuje bardzo za wsparcie co do pytań to sama dokładnie nie wiem co by chciała wiedzieć dużo juz się dowiedzialam a pomimo to trochę się obawiam bo nie miałam takiego badania nigdy robionego a o narkozie to juz nie wspomne nawet ...
Trzymam się teraz tylko takiej myśli ze to może Polip i ze to on może być przyczyna moich poronień i po usunięciu będę mogła juz normalnie starać się o dzidzie i nie bać

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Narkoza to nic groźnego, choć człowiek różnie może ją znosić. Ale histeroskopia to nic groźnego i nie masz sie czego obawiać. Choć wiem, że nerwy są zawsze przed tego typu badaniach. Ale jeśli to ma pomóc w znalezieniu przyczyny i jej usunięciu, byś mogła urodzić dziecko, to jesteśmy w stanie bardzo dużo znieść. Życzę Ci z calego serca byś doczekała się dzieciątka tu na ziemi i spełniła się w roli mamy bo macierzyństwo to piękny stan :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Narkoza to nic groźnego, choć człowiek różnie może ją znosić. Ale histeroskopia to nic groźnego i nie masz sie czego obawiać. Choć wiem, że nerwy są zawsze przed tego typu badaniach. Ale jeśli to ma pomóc w znalezieniu przyczyny i jej usunięciu, byś mogła urodzić dziecko, to jesteśmy w stanie bardzo dużo znieść. Życzę Ci z calego serca byś doczekała się dzieciątka tu na ziemi i spełniła się w roli mamy bo macierzyństwo to piękny stan :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
dziękuje za słowa wsparcia <3 Bardzo bym chciała żeby się okazało że to jednak tu jest coś nie tak bo bez większego stresu mogła bym próbować .... A co do macierzyństwa to wiem mam trzy i pół roczna córeczkę i jest to coś cudownego
 
Mam do was ogromną prośbę jako wasz "członek nr 1 (a członki są potrzebne)" :D
".. zeby wypełniłc anonimową ankietę. To będzie dla nas ogromna pomoc.https://www.babyboom.pl/newsletter/surveys.php?id=6
Potrzebujemy, aż 500 zgłoszeń, a brakuje nam jeszcze 400, więc każdy głos jest dla nas niezwykle ważny.
Nadal mi zależy, żebyśmy wspólnie tworzyli miejsce, jakim jest babyboom.pl "

Ankieta dotyczy bb i jest anonimowa ale ja już tam swoje "widze" kto pomoze :p :p
 
Mam do was ogromną prośbę jako wasz "członek nr 1 (a członki są potrzebne)" :D
".. zeby wypełniłc anonimową ankietę. To będzie dla nas ogromna pomoc.https://www.babyboom.pl/newsletter/surveys.php?id=6
Potrzebujemy, aż 500 zgłoszeń, a brakuje nam jeszcze 400, więc każdy głos jest dla nas niezwykle ważny.
Nadal mi zależy, żebyśmy wspólnie tworzyli miejsce, jakim jest babyboom.pl "

Ankieta dotyczy bb i jest anonimowa ale ja już tam swoje "widze" kto pomoze :p :p

Ankieta Wypełniona <3
 
Mam do was ogromną prośbę jako wasz "członek nr 1 (a członki są potrzebne)" :D
".. zeby wypełniłc anonimową ankietę. To będzie dla nas ogromna pomoc.https://www.babyboom.pl/newsletter/surveys.php?id=6
Potrzebujemy, aż 500 zgłoszeń, a brakuje nam jeszcze 400, więc każdy głos jest dla nas niezwykle ważny.
Nadal mi zależy, żebyśmy wspólnie tworzyli miejsce, jakim jest babyboom.pl "

Ankieta dotyczy bb i jest anonimowa ale ja już tam swoje "widze" kto pomoze [emoji14] :p
Zrobione :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dawno mnie tu nie było już dawno jestem po zabiegu oczywiście wszystko u mnie tam na dole :cool2: jest w porządku nie dawno odebrałam pierwsze wyniki genetyczne wynika mi z nich że mam Mutację Genu MTHFR C 667 T heterozygotę dodatkowo czekam jeszcze na pozostałe wyniki od genetyka tak jak pisałyście zabieg nie był straszny a nawet po nim śmiać mi się chciało jak znieczulenie jeszcze działało byłam taka ogłupiała <3
 
Dziewczyny kochane,
ja wiem, że Święta i przygotowania itd., ale mam nadzieję, ze znajdziecie chwilę i weźmiecie udział w 3 konkursach, które dedykujemy mamusiom z brzuszkiem i mamusiom maluszków. Bardzo mi zależy, bo w razie współpracy będziemy mieć na forum super ekipę ekspertów, tylko oni muszą wiedzieć, że to ma sens. Poproszę o pomoc
1.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/20
2.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/21
3.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/22

Poprzez "wróć do kalendarza" są tez inne dni konkursu i inne nagrody wiec serdecznie zapraszam :*

Życzę powodzenia i
WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT ♡
 
Cześć dziewczyny.
Jestem wasza moderatorka, mentorka i podtrzymywaczka na duchu :)
Chciałam was zapoznać z nowinkami
po pierwsze pojawiła się funkcja dzięki której osoba wspomniana w poście zostanie o tympoinormowana. Wystarczy przed nikiem dać "nielubiana" przez nas @ o tak @nafoczka
Po drugie zachecam do uzupełnienia listy zakropkowanych brzuszków oraz listy szczęśliwych mam :)
O tutaj je znajdziecie
Link do: Ciąża po poronieniu
Jesli chcecie dołączyć to piszcie :)
Pozdrawiam :)
 
Hej. Nie wiem czy moge tu napisac. Wlasnie przechodze druga ciaze biochemiczna. Nie wiem gdzie szukac przyczyny, pomocy :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez przeszlam dwie takie ciaze i bardzo mi przykro. Niestety z punktu widzenia medycyny to nie jest ciaza z czym sie nie zgadzam. Boli tak samo jak pusty pecherzyk czy jak przestanie bic serduszko... zacznij od dobrego ginekologa. Jedz kwas foliowy metylowany i taki apteczny. Sprobuj suplementacji witaminami grupy b np b12. Ale na pewno dobry ginekolog to podstawa. Trzymam kciuki i nie poddawaj sie!
 
reklama
Zbadaj progesteron ok 7 dnia po owulacji najlepiej przez 3 kolejne cykle.Byc moze wina biochemicznej jest niski progesteron i bedziesz musiala sie wspomoc duphastonem u mnie tak bylo.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry