reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie kału niemowlaka

Ja zaczęłam 2 dani temu podawać bebilon pepti 2 karmienia w ciągu dnia, a reszta dalej moje mleko kpi. Nie umiał zrobić kupy już 3 dzień. W nocy bardzo się prężył i wybudzał więc musiałam zastosować wlewke. Nie nazwę tego kupą... To była równowartość 3 pelnych pieluch pelnych pęcherzy powietrza choćby biegunka z pianą i brązowe fleki niczym sluz. Robiłam już wcześniej badanie na krew utajoną ,ale był negatywny więc te brązowe fleki to najwyraźniej śluz. Więc mleko dla alergików nie pomoże, tu chyba chodzi o coś głębszego.
Z mojego doświadczenia to wyglada na alergie pokarmową. Mój synek miał podobne objawy typu bóle brzuszka, problemy z kupką i śluz w kupach. Ja karmiłam piersią i dokarmiałam bebilon pepti bo słabo przybierał. Poprawiło się stopniowo jak przeszłam na ścisłą dietę bez białka mleka krowiego ale czytałam dosłownie każdy skład i nie mogło być nic nawet śladowych ilości. Serwatka i tym podobne to też z mleka krowiego także trzeba dużo samozaparcia jeśli chcesz karmić piersią. Ja wytrzymałam 3 m- ce bo juz nie dawałam rady robić dla siebie i dla rodziny oddzielnie jedzenia a było to 17 lat temu wiec teraz jest łatwiej bo więcej zamienników mleka i dostępnych produktów w sklepach. Powodzenia
 
reklama
Z mojego doświadczenia to wyglada na alergie pokarmową. Mój synek miał podobne objawy typu bóle brzuszka, problemy z kupką i śluz w kupach. Ja karmiłam piersią i dokarmiałam bebilon pepti bo słabo przybierał. Poprawiło się stopniowo jak przeszłam na ścisłą dietę bez białka mleka krowiego ale czytałam dosłownie każdy skład i nie mogło być nic nawet śladowych ilości. Serwatka i tym podobne to też z mleka krowiego także trzeba dużo samozaparcia jeśli chcesz karmić piersią. Ja wytrzymałam 3 m- ce bo juz nie dawałam rady robić dla siebie i dla rodziny oddzielnie jedzenia a było to 17 lat temu wiec teraz jest łatwiej bo więcej zamienników mleka i dostępnych produktów w sklepach. Powodzenia
Ohhh właśnie to jest to. Już trzymałam taka dietę około miesiąca I w sumie nie było chyba wielkich efektów, jednak faktycznie, nawet w szynce jest bmk...
 
Do góry