reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

Pewnie sie zarazila od moich diabelkow,hihihihi...
Zarcie z grilla dojadalismy 3 dni,bylo pochmurnie ale fajnie,obalilismy mnostwo czeskiego :))))
A teraz siedze z rekami we wlosach,zalamka,starszy przynosi testy i kartkowki ze szkoly z ktorych wynika,ze Forrest Gump byl bardziej "polotny" ;-),no tak tragicznie nie jest,ale mogloby byc lepiej.
 
reklama
hehehhe dobre!!
Ależ dzisiaj popadało ledwo do domu zdołałyśmy dojechać, ale i tak całe mokre, dobrze że bus byl w pobliżu inaczej byłaby masakra! ;)
 
Czesc dziewczyny przepraszamza wtargniecie,ale moze bedziecie chcialy pomoc:
Pan Marek ma 43 lata i od połowy maja 2007 roku sam wychowuję dwójkę dzieci: 2 miesięcznego Filipa (ur 26.04.2007)
oraz 15-letniego Irka. Mama chłopaków, Asia, zmarła z powodu wady serca, zapalenia osierdzia i niewydolności
krążenia. Miała 41 lat. Pan Marek i dzieci zostali bez mieszkania i pieniędzy - Marek nie pracuje, bo zajmuje się dziećmi. Żyją z około 200 zł od opieki społecznej. Obecnie mieszkaja w przyblokowym lokalu, zaadaptowanym na mieszkanie po jakimś zakładzie usługowym. Nie jest to rodzina patologiczna, ale są bardzo biedni. Jak żyła pani Asia, to pan Marek pracował. Nie mają lodówki, pralki, mebli. Pan Marek, z pomocą sąsiadów stara sie o przydzielenie mieszkania. Potrzebują wszystkiego (oprócz ubranek dla Filipa do rozmiaru 74 ): mleka dla Filpka, pieluch,
kosmetyków. O jedzenie dbają sąsiedzi. Dziewczyny z naszego forum ślą paczki z ubrankami, mlekiem, pieluchami, zabawkami itd, ale nie we wszystkim może pomóc pojedyńcza osoba. Dlatego podjęłam sie zorganozowania pomocy większej, czyli zebrania pieniędzy na zakup pralki i/lub lodówki dla tej rodziny. Liczę na Waszą pomoc, każda złotówka jest ważna. Jeśli możesz - pomóż. Więcej informacji u Elzbietka lub u stanki3 i violi30, oraz na wątku
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/ludzkie-tragedie-10384/index7.html

Dane do przelewu
BRE BANK SA
24 1140 2004 0000 3802 3130 7000
ELŻBIETA SKOWORODKO
ul. Mozarta
Warszawa
tytuł wpłaty: Marek Mroczka
 
Witam wszystkie mamy. Znajdzie sie tu jeszcze miesjce na jedna mame ? Chetnie dolacze do Waszego grona. Jestem mama 14 miesiecznej Majeczki, mieszkamy w Brukseli
 
Znajdzie sie,znajdzie, i to dla wielu mam :)
Witam w imieniu wszystkich nieobecnych i pozdrawiam spod Hasselt:-).

A moze ktos mi poradzi jak przyzwyczaic sie do "lekko wilgotnego belgijskiego powietrza"?:dry:Wreszcie postanowilam (po 9 latach tutaj) kupic sobie kalosze,grrrrrr....
 
Uprzejmie informuje,ze watek ten umarl smiercia naturalna.Ja,jedyna ktora pozostala na tym froncie,przenioslam sie do Holenderek.Byl kiedy taki pomysl,zeby sie zjednoczyc w Benelux...taaa...ostatni zgasi swiatlo...
 
Witam wszystkie mamy zamieszkujące tą deszczową krainę :)

Mam nadzieję,że wkrótce do was dołączę ale póki co, szukam lekarza który potwierdzi wynik testu. Kiepsko u mnie z tutejszymi językami, dlatego wolałabym lekarza polskojęzycznego. Mieszkam w Brugge ale jeśli nie znajdę nikogo bliżej to mogę jeździć do Brukseli.
Jako doświadczone mamusie poradźcie początkującej... :)
Będę wdzięczna z a jakiekolwiek informacje
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry